0:1
2:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5
1. Martin Šulc, 8. Dominik Křístek, 12. Tomáš Habrnál, 19. Jan Fiedor, 44. Adam Feber, 54. Jan Fiedor - 12. Lukáš Homola, 18. Lukáš Homola, 20. Dominik Kaloč, 34. Jakub Nota, 49. Dominik Kaloč; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 132; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 18 - Petr Maláč 3, Jakub Kutěj 15; po třetinách: 4:3, 0:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Po úspěšném začátku utkání jsme polevili a nechali soupeře dorovnat skóre. Poté jsme opět začali hrát jako tým a bojovat jeden za druhého. Vyzdvihnout jednoho hráče bylo velice těžké, pro mě to byl celý tým. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Koutného Petra: Opět dramatické utkání až do konce. Tentokrát se smutným koncem. Rozhodla 1. třetina a větší bojovnost soupeřových hráčů týmu. Prohru jim musíme vrátit u nás doma. Gratuluji soupeři a děkujeme divákům, že přišli povzbuzovat.
60:00
59:42
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
58:58
Ostrava hraje power-play.
58:36
Mikulok netrefil nahrávku před Zámečníkem.
58:04
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:04
Drong zpracoval tělem dlouhý nahoz Heisera.
56:44
Havířov zaklekl do dvou rychlých střel Ostravy.
54:56
Šurik posílá cross přes celý střed na Dronga a ten příklepem trefuje Homolu.
53:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Dominik Křístek (6:5).
53:12
Fiedor si obehrává 4 hráče na středu hřiště a tahem trefuje pravý horní roh brány.
51:31
Ostrava pořádá rychlé útoky, které jsou zakončeny střelou od mantinelu.
50:36
Mikulok proběhl celé hřiště podél mantinelu a zakončil trefou ruky Zámečníka.
49:11
Mikulok je ve středu faulován a Ostrava má volný úder.
48:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (5:5).
47:27
Kutáček v rohu vybojoval volný úder pro Havířov a hra se přesouvá na stranu hostů.
46:04
Zámečník předvedl výborný zákrok, kdy vychytal 2 hráče Ostravy.
45:03
Pecháček nahrává před bránu hostů, ale nikdo z Havířova tam nestál a míčku se ujímá Mikulok.
43:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jan Fiedor (5:4).
43:09
Vyloučen hráč Ondřej Kolajta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
42:32
Mikulok si naběhl na střed, kde byl úplně sám, ale nikdo mu nenahrál.
40:37
Křístek je v rohu obrán o míček a Ostrava se žene dopředu.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
35:54
Fiedor se vymotal ze svého rohu a vyhodil míček na polovinu hostů, aby Havířov mohl vystřídat.
33:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Lukáš Homola (4:4).
33:21
Ostrava krouží okolo Havířova a čeká na vhodnou příležitost.
32:12
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
31:19
Habrnál běží do středu přes který prochází a zakončuje tahem mimo bránu.
29:11
Matloch se obtočil okolo Mikuloka a backhandem se pokouší trefit bránu.
27:37
Šurik dává cross na Šulce a ten těsně míjí bránu soupeře.
25:36
Mikulok i v oslabení agresivně napadá obránce Havířova.
25:02
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
23:55
Soukup potáhl míček do rohu soupeře a posílá nahoru obránce.
22:43
Šulc předběhl Homolu a vzal mu míček před očima.
21:19
Šurik si prohodil hráče na středu a tahem střílí tyč brány.
20:32
Fiedor neměl komu nahrát a musel jít přes střed, kde ho Ostrava hned zdvojila.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině H-8, D-9
20:00
19:23
Mach na středu získal míček, ale při střele mu hned ujel.
19:04
18:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Martin Šulc (4:2).
17:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Dominik Kaloč (3:2).
17:37
Feber drží už 15 sekund míček za soupeřovou bránou.
16:21
Vyloučen hráč Lukáš Šurik družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
14:23
Mikulokovi se nedaří obejít soupeře a zbytečně ztrácí míčky.
12:32
Habrnál při dorážení zfauloval Hřivnu a Ostrava může v klidu rozehrávat.
11:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Vojtěch Krhovják (3:1).
11:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál bez asistence (3:0).
11:23
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kutěj družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
11:23
Habrnál dostává nahrávku od Kutáčka a běží podél mantinelu a dále skóruje.
10:15
Havířov zakládá své rozehrávky na nahození do rohu soupeře.
09:42
Graf nahazuje dlouhý míček na běžícího Macha, ale Maláč byl u míčku dříve.
07:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek bez asistence (2:0).
07:25
Křístek zachytil ztracený míček na středu hřiště a tahem se trefuje mezi ruku a nohu Maláče.
06:12
Nivnický nepustil Sasyna přes sebe a ubránil tak útočnou akci.
04:53
Drong posílá slepou přihrávku na Notu, který ihned běží do rohu domácích.
03:55
Maláč skočil po střele Fiedora a míček vyhazuje na druhou stranu hřiště.
02:32
Febera zdvojili na středu hřiště a sebrali mu míček.
02:24
Vyloučen hráč Radim Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
01:32
Mikulok dává zádovku na běžícího Notu, ale míček Nota nezpracoval.
00:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tomáš Habrnál (1:0).
00:34
Křístek vyvezl míček za bránu soupeře.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Dominik Kaloč, Jakub Nota, Jakub Mikulok
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Křístek, Lukáš Šurik, Tom Pavlis, Adam Feber