2:0
4:2
3:2
- : -
branky (asistence): 00:35 Jonáš Kůra (Jakub Maleček), 08:13 Jonáš Kůra (Jakub Maleček), 20:49 Adam Hudeček (Jonáš Kůra), 21:17 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 23:59 Adam Hemerka (Vojtěch Kužela), 28:10 Zdeněk Malich, 40:26 Jonáš Kůra (Petr Olšák), 45:11 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 57:40 Jonáš Kůra (Jakub Maleček)
branky (asistence): 20:13 Lukáš Punčochář (Ondřej Lorenc), 21:00 Matyáš Němec (Jan Černovický), 45:28 Filip Antel (Jakub Skalník), 47:29 Ondřej Lorenc (Rudolf Brucháček)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 9:4
1. Jonáš Kůra, 9. Jonáš Kůra, 21. Adam Hudeček, 22. Jiří Halama, 24. Adam Hemerka, 29. Zdeněk Malich, 41. Jonáš Kůra, 46. Jiří Halama, 58. Jonáš Kůra - 21. Lukáš Punčochář, 22. Matyáš Němec, 46. Filip Antel, 48. Ondřej Lorenc; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: David Nečas 13 - Jaroslav Šlagor 13; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:2;
60:00
59:59
střely po 3. třetině 9:5
59:59
Vyjádření trenéra hostů Jana Kadlece: Gratulujeme soupeři, těšíme se na „domácí“ odvetu. Nemyslím si, že máme horší hráče než soupeř, ale dnes to tak vypadalo. Hattrick byl všude dřív a přehrál nás hlavně díky proti útokům.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Zápas jsme gólově otevřeli, to byl důležitý moment. Od té doby jsme díky poctivé obraně, dobrému pohybu a efektivním zakončením po protiútocích měli zápas po celou dobu pod kontrolou. Děkujeme soupeři a těšíme se na zápas na jeho půdě.
57:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jakub Maleček (9:4).
55:14
Timeout Bulldogs Brno
52:19
Hronek střelou prověřil pozornost Šlagory.
51:28
Bulldogs snižují po střele do prázdné branky.
49:39
Kůra nahodil před branku, Malich trefil vedle.
47:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Lorenc, asistoval Rudolf Brucháček (8:4).
47:29
Po souboji v rohu se míček odrazil před branku, kde stál osamocený Lorenc, který trefil přesně.
45:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Jakub Skalník (8:3).
45:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (8:2).
42:25
Bulldogs sice střílí, ale branku netrefují.
41:25
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Petr Olšák (7:2).
40:26
Kůra v přesilovce krásně trefil z voleje.
40:00
40:00
39:59
Po 2. třetině 7:9.
39:58
Vyloučen hráč Martin Fajt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:49
Bulldogs začínají napadat.
33:10
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:10
Letecké dny na VUT. Po lehkém postrčení Sláma skočil za mantinel. Nic méně rozhodčí Hronka vyloučili.
31:54
Góly nám sice nepřibývají, ale hraje se pořád stejně atraktivní hra.
28:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich bez asistence (6:2).
28:10
Malich trefil po samostatném úniku přesně do šibenice.
23:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Vojtěch Kužela (5:2).
22:54
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Jonáš Kůra.
22:54
Hemerka ve hře 4 na 4 unikl a byl zezadu faulován, kůra ale nájezd neproměnil.
22:30
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:30
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
21:30
Po minutě a půl u máme hned 4 góly, a tak se diváci rozhodně nenudí
21:17
21:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Němec, asistoval Jan Černovický (3:2).
20:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jonáš Kůra (3:1).
20:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Ondřej Lorenc (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 5:3 pro domácí
15:49
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
13:39
Hosté teď měli zajímavou standartní situaci, kterou však nevyužili.
12:10
Bulldogs zatím působí poněkud zaskočeně.
08:13
08:13
Kůra znovu těsně nad zemí a znovu trefuje přesně.
05:37
Hemerka vystřelil ze zajímavé pozice pouze za mantinel.
04:21
Vyloučen hráč Matyáš Němec družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
02:37
Bulldogs drží míček, ale zatím se nedostali ke střele.
00:35
00:35
Kůra vystřelil těsně nad zemí a zaskočil golmana Bulldogs
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jaroslav Šlagor; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Zdeněk Bajnar, Tomáš Kadavý, Jan Černovický, Lukáš Punčochář
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Adam Hemerka