2:1
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 08:20 Lukas Krejčí, 08:40 Ondřej Bartoš (Lukáš Macháč), 13:03 Lukáš Macháč (Ondřej Bartoš), 32:29 Lukáš Lhota (Tomáš Martin Matušů), 37:36 Ondřej Bartoš, 47:48 Šimon Stránský, 51:38 Šimon Stránský (Martin Čermák)
branky (asistence): 12:01 Václav Vavruška (Jan Peška), 17:30 Václav Vavruška (Ondřej Kawulok), 25:17 Dan Semerád (Jan Peška), 26:08 Vojtěch Kunc (Pavel Vlček), 33:40 Dan Semerád (Ondřej Kawulok), 52:31 Václav Vavruška (Vojtěch Esterka)

FBC Liberec - Florbal Ústí 7:6
9. Lukas Krejčí, 9. Ondřej Bartoš, 14. Lukáš Macháč, 33. Lukáš Lhota, 38. Ondřej Bartoš, 48. Šimon Stránský, 52. Šimon Stránský - 13. Václav Vavruška, 18. Václav Vavruška, 26. Dan Semerád, 27. Vojtěch Kunc, 34. Dan Semerád, 53. Václav Vavruška; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Král 19 - Dominik Hrabě 6, Jan Štěpánek 14; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:1;
60:00
Komentář hostujícího trenéra L. Pekárka: Dnes opět velmi nároční utkání, které jsme odehráli na dvě lajny. S Libercem je to vždy vyrovnané a dnes rozhodĺa třetí třetina, ve které byli domácí o kousek lepší. Těší mě, že jsme se poučili z předchozích zápasů a nenechali se zbytečně vylučovat. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Ježka: Težké utkání, které jsme čekali. Zbytečná vyloučení nás málem stály body. Ve hře 5 na 5 jsme byli o trochu lepší a tudíž bereme důležité 3 body. Děkujeme soupeři za fér utkání.
59:47
Ústí kombinuje na půlce domácích, Liberec se statečně brání.
59:17
Právě probíhá polední minuta třetí třetiny.
58:33
Ústí zkouší hru v šesti.
57:00
Máme tři minuty do konce třetí třetiny a Liberec vede o gól. Na hřišti se malinko přiostřuje a o drama do konce zápasu nebude nouze.
52:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Vojtěch Esterka (7:6).
52:31
3 přesilovky = 3 góly
52:09
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
52:09
Ústí má opět početní výhodu.
51:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Martin Čermák (7:5).
51:38
Stránský si nádherně obkličkoval tři hráče ústecké obrany a následně střílí gól přes faul do horní části branky.
51:00
Bartoš si spletl florbal z fotbalem a vyskočil si po balónku.
48:45
Lhota přes celé hřiště dává krosovou přihrávku, kde byl úplně volný Bartoš, kterému nestačila hokejka, aby dostal míček do brány.
47:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský bez asistence (6:5).
47:48
Stránský dostává Liberec do vedení.
46:20
Lhota našel Trčku, ten přízemní střelou trefil Štěpánkovu nohu a následně pokus o doražení ze strany Lhoty byl neúspěšný.
43:55
Dobrá střela z dobrého úhlu naštěstí trefila Krále do levého ramene.
42:25
Dlouho na míčku hosté. Na hřišti se nic zajímavého neděje.
40:01
Souboj o míček na středu, tento souboj vyhrálo Ústí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 9 ; Ústí: 10
40:00
39:40
Krejčího střela z půlky skončila v rukou Štěpánka.
39:05
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bartoš bez asistence (5:5).
37:14
Jaroš měl teď pěkné dvě střely za sebou.
34:55
Čermák měl místo střely zvolit raději přihrávku na osamoceného Trčku, který byl na středu úplně sám.
33:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Ondřej Kawulok (4:5).
33:40
Semerád vymetl horní růžek branky.
32:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Tomáš Martin Matušů (4:4).
32:29
Pozemní střela tečována do horní části branky.
30:44
Liberec nevstřelil branku v početní výhodě.
28:55
Ústí zahrozilo v oslabení, Král podržel svůj tým.
28:43
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:43
Liberec si zahraje přesilovou hru.
26:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Kunc, asistoval Pavel Vlček (3:4).
26:08
Dorážka zpoza brány.
25:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Jan Peška (3:3).
25:17
Střela pod ruku skončila za zády Krále.
24:20
Únik Ústí 2 na 1 dopadl lépe pro domácí. Střela Vavrušky šla na zadní tyč Královy brány.
23:50
Liberec opět na míčku na hostující polovině.
21:44
Ballaty zablokoval střelu Vybírala.
21:05
Wiener trefuje z výjezdu tyčku.
20:01
Ústí hned na začátku druhé třetiny vyměnil golmana.
17:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Ondřej Kawulok (3:2).
17:30
Ústí využívá i druhou přesilovou hru a ještě v první třetině srovnávají stav utkání.
16:47
Vyloučen hráč Matěj Volejník družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
14:03
První lajna Liberce uzamkla ústeckou pětici na jejich půlce.
13:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Ondřej Bartoš (3:1).
13:03
Král dlouhým výhozem našel Bartoše a ten to naservíroval na střed Machačovi.
12:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Jan Peška (2:1).
12:01
Ústí využívá svojí početní výhodu.
10:42
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
10:42
Hosté si zahrají přesilovou hru.
08:40
Timeout Florbal Ústí
08:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Lukáš Macháč (2:0).
08:40
Pouhých dvacet vteřin ukazovalo skóre 1:0. Machač vystřelil do hostujícího gomlana a Bartoš jeho střelu dorazil.
08:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukas Krejčí bez asistence (1:0).
08:20
Krejčí na bližší tyč otevírá skóre dnešního zápasu.
05:20
Lhota čistě obral Esterku o míček.
03:40
Střela Čermáka vysoko nad branku hostujícího golmana.
02:00
První střelu dnešního zápasu vyprodukoval Lhota, ale míček skončil na botech bránicího útočníka.
01:05
Na míčku Ústí, snaží se o rozehrávku.
00:01
Liberec vyhrál buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Filip Vybíral, Jan Peška, Ondřej Kawulok, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Martin Čermák, Matěj Ševčík, Tomáš Pšenička, Šimon Stránský, Vladimír Trčka