5:2
6:1
2:1
- : -
branky (asistence): 03:00 Daniel Riley (Jan Kolář), 03:04 Martin Remeš (Jan Kolář), 10:16 Petr Tlapa (Matyáš Velc), 10:40 Vilém Kavan, 15:49 Daniel Riley (Matyáš Velc), 21:05 Matyáš Velc (Vilém Kavan), 23:24 Vilém Kavan (Daniel Richtr), 29:01 Jan Linhart (Daniel Richtr), 30:23 Daniel Šterbák (Petr Tlapa), 37:02 Martin Remeš (Jan Kolář), 37:22 Matyáš Velc (Martin Zeman), 43:31 Matyáš Velc (Jan Linhart), 53:03 Daniel Šterbák (Petr Tlapa)
branky (asistence): 00:27 Ondřej Erbs (Lukáš Kašpar), 13:55 Martin Krejčí (Petr Bartoš), 20:26 Martin Šejvl (Adam Hušek), 50:09 Adam Hušek (Lukáš Kašpar)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbC EMER SHOP Hradec Králové  13:4
4. Daniel Riley, 4. Martin Remeš, 11. Petr Tlapa, 11. Vilém Kavan, 16. Daniel Riley, 22. Matyáš Velc, 24. Vilém Kavan, 30. Jan Linhart, 31. Daniel Šterbák, 38. Martin Remeš, 38. Matyáš Velc, 44. Matyáš Velc, 54. Daniel Šterbák - 1. Ondřej Erbs, 14. Martin Krejčí, 21. Martin Šejvl, 51. Adam Hušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Milan Baloun; vyloučení: 2:4 + Martin Krejčí 5; využití: 4:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Lukáš Bezpalec 17 - Tomáš Hejčl 6, Jan Charouz 12; po třetinách: 5:2, 6:1, 2:1;
60:00
komentář trenéra domácích Jaroslava Berky:V dnešním zápase se nám dařilo dávat branky, byli jsme produkitvní a soupeřům původní odpor postupně slábl. V týdnu musíme pracovat na naší hře, ať se zase o něco zlepšíme. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Jakub Černého: Další zápas, ve kterém jsme nasbírali spoustu zkušeností. Děkujeme soupeři za utkání.
58:02
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
56:50
Sparta drží soupeře pod tlakem ve útočném pásmu
55:55
Hradec má volný úder z rohu
54:46
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
54:40
Sparta orazítkovala Hradeckou branku
54:13
Hradec se neustále snaží alespoň snížit skóre, ale moc se jim nedaří
53:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Petr Tlapa (13:4).
50:09
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Lukáš Kašpar (12:4).
45:29
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
45:10
Hradec se stále snaží snížit skóre
44:15
Trenéři podporují svoje týmy
43:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Jan Linhart (12:3).
43:15
Golman hradeckých vychytává tvrdou dělovku
42:30
Sparta střílí ze všech možných pozic
42:00
Vyloučen hráč Petr Bartoš družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
37:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Martin Zeman (11:3).
37:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jan Kolář (10:3).
33:00
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 5 minut za sekání.
32:50
Oba týmy dělají patrné chyby.
31:08
Gólman Sparty chytá nahrávku hostů z krosu.
30:41
Hradec se snaží vyrovnat, ale marně.
30:23
30:23
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Charouz družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové
30:23
Hostující klec mění strážce.
29:30
Hradec udělal chybu při rozehrávce.
29:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Daniel Richtr (8:3).
24:31
Brankář hostí si žádá ošetření. Naštěstí to není nic vážného a hra může pokračovat.
23:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Daniel Richtr (7:3).
21:30
Vyloučen hráč Michael Souček družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
21:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vilém Kavan (6:3).
20:26
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Adam Hušek (5:3).
15:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Matyáš Velc (5:2).
14:23
Sparta za brankou soupeře vymýšlí, jak dostat balonek za záda brankáře hradeckých
13:55
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Petr Bartoš (4:2).
11:46
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
11:00
Sparta drží soupeře podtlakem
10:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan bez asistence (4:1).
10:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Matyáš Velc (3:1).