3:2
3:4
- : -

Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:10
3. Dominik Czeszewski, 16. Vojtěch Kaluža, 29. Marek Weinelt, 37. Rostislav Verner, 40. Lukáš Kučera, 42. Vojtěch Kaluža, 47. Matouš Sákra, 49. Matouš Sákra - 5. Jiří Kratina, 7. Matěj Pěnička, 10. Jan Malič, 20. Matěj Pěnička, 24. Matěj Netrefa, 24. Filip Forman, 48. Jiří Kratina, 56. Lukáš Netrefa, 56. Lukáš Netrefa, 60. Filip Forman; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Haleš 25 - Filip Šik 6; po třetinách: 2:4, 3:2, 3:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Parubice 4, Bohemians 14
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Folaufa: tvrdá hra soupeře, někdy až za hranicí nám dělala problém. k tomu opět individuální chyby v obraně a rozehrávce znamenaly, že jsme dostaly více gólů než kolik bychom si představovali. soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Podruhé za sebou jsme dokázali smazat. čtyřgólové manko a to o něčem svědčí. Škoda výpadku na začátku zápasu. Díky soupeři, divákům a Pěňovi do nemocnice hodně zdaru, nicméně si nemyslím, že bychom hráli nějak zákeřně.
60:00
59:10
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman bez asistence (8:10).
58:48
Hosté v plném počtu.
58:15
Weineltova střela letí těsně mimo branky
56:47
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
56:47
F. Horák střílí těsně mimo.
55:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Tomáš Pour (8:9).
55:52
L. Netrefa freestylovou kličkou zpoza branky střílí gól.
55:28
Oba týmy jsou v plném počtu.
55:02
53:27
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
53:27
53:27
Zápas se začíná přiostřovat a právě proto jsou vyloučeni hráči z obou týmů. Oba po vzájemném souboji za hrubost.
50:10
Haleš se teď zapotil, ale díky svým skvělým zákrokům stále nedovoluje Bohemce vyrovnat.
49:48
Po souboji Macka a Pěničky končí bohemský šikovný útočník v bolestech na zemi. Zápas bude pravděpodobně až do konce pokračovat bez něj.
48:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Matěj Gregor (8:7).
48:23
U předchozího gólu jsem zapomněla zmínit, že Matouš Sákra střelil svůj první gól v KB lize juniorů. Po tomto gólu to je už druhý gól a Sákra má dnes šťastný den.
47:49
Utkání je znovu vyrovnaní a do konce to budou ještě těžké chvilky.
47:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Lukáš Netrefa (7:7).
46:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra bez asistence (7:6).
46:29
Pěnička dvakrát dorážel míček, napodruhé ho už Haleš chytil.
44:19
Domácí tým v plném počtu.
43:35
Pěničkovu střelu vyrazil Haleš svou hrudí.
43:11
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Vojtěch Kaluža.
43:00
Formanovu střelu Weinelt zblokoval.
42:15
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
41:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža z trestného střílení (6:6).
41:03
Trestné střílení proběhl kvůli faulu na Petrželu, který byl před střelou sražen protihráčem sám do branky.
41:03
Z původního stavu 2:6, kdy to vypadalo, že si Bohemka může v klidu zápas dohrát, nakonec Pardubice vyrovnávají na 6:6.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým hostí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Pardubice 7, Bohemians 11
40:00
39:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Kaluža (5:6).
39:49
Pardubice se hned v první vteřině své přesilovky trefují po správně zahrané standartce před brankou.
39:48
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
39:05
Pěničkova střela proletěla těsně vedle branky domácích.
36:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval Michael Smola (4:6).
34:23
Kučera se střetl s Bartošem tak, až z toho skončil na zemi. V dnešním zápase jsou k vidění i tyto vtipné momenty.
33:08
Šimáně vystřelil a míček přeskočil Halešovu ruku. Následně ho však dokázal dostat mimo ohrožení branky.
32:25
Po vrážení Šimáněho mají rozehrávku Pardubice na své obranné polovině.
31:56
Gregor přihrál Číhařovi, výhodně stojícímu před brankou hostů. Číhař ale přestřelil.
30:20
Haleš předvedl výborný sejf, kdy na poslední chvíli skočil do střely.
29:48
Czeszewski zahrál balonek hlavou, je z toho rozehrávka pro hosté.
28:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Vojtěch Kaluža (3:6).
28:47
Vyloučen hráč Filip Šik družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
27:30
Pěnička dvakrát za sebou zakončil. Tentokrát ale úspěšný nebyl.
23:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Lukáš Netrefa (2:6).
23:46
Forman freestylovou kličkou zvyšuje na 2:6.
23:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Filip Horák (2:5).
23:30
M. Netrefa uklidil balonek do prázdného rohu branky.
20:40
Bartoš zkusil střelu půlky, ale ta byla zblokovaná.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Pardubice 3, Bohemians 9
20:00
19:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:4).
19:38
Pěničkovu střelu vyrazil Haleš svou maskou, potom míček trefil břevno a opustil branku.
19:00
Zbývá poslední minuta do konce a na míčku je Bohemka.
15:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Lukáš Kučera (2:3).
13:42
Protiútok Bohemky 2 na 1 nedopadl.
13:14
Pardubice se dopouští mnoha osobních chyb, kvůli kterým toho musí více naběhat.
11:10
Pardubice mají zatím jen jednu střelu na branku. Momentálně jim dělá problém, dostat se vůbec na soupeřovu polovinu.
09:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Matěj Pěnička (1:3).
09:32
Hosté po zajímavé a pěkně zahrané standartce zvyšují na 1:3.
07:48
F. Horák zkusil bekhendovou dělovku, ale ta letěla mimo.
06:26
06:26
Pěnička se z výhodné pozice před brankou s přehledem trefuje.
05:15
Macek ztratil míček přímo před svou brankou, ale nakonec střelu hostí dokázal sám zblokovat.
04:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Sebastián Palda (1:1).
02:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Lukáš Kučera (1:0).
02:15
Czeszewski neměl větší problém se zakončením. Šik totiž ležel v brance tak, že byla z velké části odkrytá.
01:00
Po pěkné týmové souhře se dostal Malič do zakončení, ale Haleš byl připraven.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým Pardubic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Jan Šobotník, Tomáš Pour, Filip Horák, Lukáš Netrefa, Filip Folauf
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Dominik Czeszewski, David Petržela, Lukáš Kučera, Marek Weinelt