0:1
1:1
4:2
- : -
branky (asistence): 39:28 Martin Kutáček (vlastní branka), 47:33 Tibor Taibl (Lukáš Punčochář), 47:52 Dominik Sláma (Filip Antel), 50:32 Oliver Gold (Jan Černovický), 58:02 Lukáš Punčochář (Filip Antel)
branky (asistence): 11:16 Adam Feber (Dominik Křístek), 24:17 Daniel Matloch, 54:07 Radim Pecháček (Ondřej Drong), 55:46 Jan Fiedor (Tom Pavlis)

Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov 5:4
40. Martin Kutáček, 48. Tibor Taibl, 48. Dominik Sláma, 51. Oliver Gold, 59. Lukáš Punčochář - 12. Adam Feber, 25. Daniel Matloch, 40. , 55. Radim Pecháček, 56. Jan Fiedor; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Flek 20 - Vojtěch Marszalek 13; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: BB: 9, Florbal Exelsior Havířov: 10.
60:00
Střely celkem: BB: 18, Florbal Exelsior Havířov 25.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Honzy Kadlece: Vybojované tři body. Pro vývoj utkání byl důležitý nižší počet inkasovaných branek v první polovině zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Ondruš Michal: Fyzicky velice náročné utkání jsme kontrolovali pouze v první části. Poté jsme vypadli z tempa a bylo velice těžké se do něj vrátit. Děkuji svým svěřencům za předvedený výkon a gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
59:44
Hostující tým zkouší vyrovnat v šesti bez brankáře.
59:33
Timeout Florbal Exelsior Havířov
59:28
Buldoci se snaží držet míček a šetřit čas v rohu za bránou soupeře.
58:05
Po kombinaci za bránou přihrávkou na střed hřiště našel Antel Punčocháře, který z první vypálil projektil, který skončil až v síti hostujícího gólmana.
58:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Filip Antel (5:4).
55:49
Fiedor překvapil gólmana Fleka střelou od půlky hřiště, která zapadla do brány.
55:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Tom Pavlis (4:4).
55:25
Pecháček po odražené střele netrefil prázdnou bránu.
54:10
Havířov si vybojoval standardní situaci na velkém brankovišti, kterou po rozehrávce dokázal úspěšně proměnit.
54:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Ondřej Drong (4:3).
53:20
Hra se přerušila kvůli ošetřování hostujícího gólmana.
53:13
Hra začíná připomínat tenis. Balónek lítá ze strany na stranu.
50:35
Buldoci využili rychlého průniku. Kdy po kombinaci dva na jednoho se prosadil Oliver Gold umístěnou střelou pod ruku gólmana.
50:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jan Černovický (4:2).
47:54
Buldoci využili svého důrazu a prosadil se rychlou střelou Sláma Dominik.
47:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Filip Antel (3:2).
47:36
Po krásné kombinaci přihrávek z první se prosadil Taibl Tibor, krásně umístěnou střelou do rohu branky.
47:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tibor Taibl, asistoval Lukáš Punčochář (2:2).
47:13
Havířov využívá otevřených vrátek k možnosti brejků. Zatím však vždy mířil vedle.
44:57
Buldoci od prvních minut třetí třetiny otevřeli hru a hrají ve vysokém tempu na útočné půli soupeře.
42:19
Po chybě hostující rozehrávky, Skalník neproměnil tutovku.
41:14
Poslední třetina začala aktivně. Hned na úvod bylo několik šancí na obou stranách.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: BB: 7, Florbal Exelsior Havířov: 8.
40:00
39:28
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček (1:2).
38:12
Po chybě v útočné části, Havířov v situaci dva na jednoho neproměnil.
36:30
Po výhozu gólmana Fleka, Oliver Gold samostatný průnik neproměnil.
34:17
Havířov se po krásné kombinaci vzduchem dostal před domácího gólmana Jakuba Fleka, avšak Mach neproměnil.
31:32
Oliverovi Goldovi vyhovuje hra ve čtyřech, bohužel však svůj průnik neproměnil.
30:57
Vyloučen hráč Jakub Ondrák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
30:57
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:27
Po krásné kombinaci z rohu na úroveň hokejového mezikruží, kde stal Oliver Gold bohužel nastřeluje gólmana.
27:03
Během přesilovky domácích více střel vypálil Havířov.
26:04
Domácí po krásné akci střílí těsně vedle brány.
25:35
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
25:21
Buldoci si došli pro faul, po kterém bude následovat vyloučení.
24:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch bez asistence (0:2).
22:47
Buldoci prověřují pozornost gólmana hostí.
20:02
Úvodní buly druhé třetiny získávají domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BB: 2, Florbal Exelsior Havířov: 7.
20:00
19:10
Bořecký střílí z rohu do boční sítě gólmana hostí.
15:54
Chybu brněnské rozehrávky mohl potrestat hráč Feber Adam, avšak proti byl skvělým zákrokem gólman Jakub Flek.
13:47
Po vpadnutí první branky, oba týmy zařadily vyšší rychlost.
11:46
Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil Martin Šulc.
11:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (0:1).
11:05
První zákrok gólmana hostí, Černovický střílí doprostřed brány.
10:46
Nejvíce se naběhají rozhodčí, neboť hra se přelévá z jedné strany na stranu.
09:26
Domácí zatím nastřelují, avšak bez zákroku gólmana hostí.
07:40
Hra se zrychluje, zatím však bez větších šancí na obou stranách.
02:21
Hostí prověřují Flekovu pozornost.
00:01
Úvodní bule zápasu ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Křístek, Tom Pavlis, Jan Fiedor, Adam Feber
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Jan Černovický, Jakub Skalník, Oliver Gold, Lukáš Punčochář, Jakub Ondrák
00:00
Vítejte u pátého kola KB ligy juniorů mezi domácími Bulldogs Brno a Florbal Exelsior Havířov.