3:3
1:4
2:4
- : -
branky (asistence): 00:57 Ondřej Halej (Daniel Kučera), 08:09 Jakub Holovej (Tomáš Zelinka), 15:18 Jakub Holovej (Daniel Kellermann), 23:00 Petr Švehla (Daniel Kellermann), 41:00 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 59:20 Tomáš Zelinka
branky (asistence): 07:35 Václav Vavruška (Jan Peška), 09:14 Václav Vavruška (Dan Semerád), 16:10 Ondřej Kawulok, 20:32 Jakub Krupica (Ondřej Kawulok), 20:46 Václav Vavruška (Ondřej Kawulok), 36:44 Dan Semerád (Václav Vavruška), 39:18 Adam Pucarević (Václav Vavruška), 51:36 Ondřej Kawulok (Dan Semerád), 52:44 Ondřej Kawulok (Dan Semerád), 54:02 Václav Vavruška, 58:49 Václav Vavruška (Pavel Vlček)

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 6:11
1. Ondřej Halej, 9. Jakub Holovej, 16. Jakub Holovej, 24. Petr Švehla, 42. Daniel Kučera, 60. Tomáš Zelinka - 8. Václav Vavruška, 10. Václav Vavruška, 17. Ondřej Kawulok, 21. Jakub Krupica, 21. Václav Vavruška, 37. Dan Semerád, 40. Adam Pucarević, 52. Ondřej Kawulok, 53. Ondřej Kawulok, 55. Václav Vavruška, 59. Václav Vavruška; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 6 + Daniel Kellermann OS:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 13, Ondřej Slanař 8 - Jan Štěpánek 6, Dominik Hrabě 15; po třetinách: 3:3, 1:4, 2:4;
60:00
59:59
Střely na branku: Chomutov 10 a Ústí 12.
59:59
Komentář trenéra hostů Marka Vojty: Velmi těžké utkání proti kvalitnímu soupeři, jenž udělal velký pokrok. Rozhodli jsme díky psychické odolnosti v závěru a kreativitě v útočném pásmu. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnes jsem spokojen s naším výkonem až do 45. minuty. Dokázali jsme se vyrovnat s několika klíčovými momenty zápasu a troufnu si tvrdit, že jsme dlouho hráli vyrovnanou partii. Nakonec rozhodlo dvojnásobné oslabení, ve kterém jsme inkasovali dvě branky a už nezbyl čas ani síly na obrat. Díky hráčům, divákům i soupeři za kvalitní utkání.
59:40
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
59:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka z trestného střílení (6:11).
59:15
Florbal Chomutov se nezdává naděje. Můžeme vidět vynaložené úsilí všech hráčů týmu.
59:01
Po rozehrávce se Florbalu Ústí naskytuje příležitost ke střele. Střela je blokována obráncem.
59:00
Hraje se poslední minuta zápasu.
58:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Pavel Vlček (5:11).
55:04
Florbal Ústí hraje s přehledem na míčku.
54:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška bez asistence (5:10).
53:38
Florbal Chomutov se dostává na útočnou polovinu.
52:44
Timeout Florbal Chomutov
52:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (5:9).
47:40
Hraje se 3 na 4. Přesilovku hraje Florbal Ústí.
47:34
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov - osobní trest.
47:34
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
47:34
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
47:34
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
47:07
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
46:00
Ani jeden z týmu nenachází příležitost ke střelbě.
43:27
Hosté rychle střídají a drží míček pod kontrolou.
41:50
Prudká střela domácích z půlící čáry se zasekává pod brankařovými kalhoty.
41:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (5:7).
40:00
40:00
39:59
Po druhé třetině máme střely na branku: Chomutov 8 a Ústí 9.
39:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Václav Vavruška (4:7).
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:19
Na hřišti můžeme vidět výbornou kombinaci přihrávek domácích.
37:28
Tým hostů dostávají domácí tým pod velký tlak.
37:06
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
36:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Václav Vavruška (4:6).
36:00
Brankář hostů předvádí další skvělý zákrok.
34:59
Oba týmy těžce bojují a zasypávají soupeřova brankáře nemalým počtem střel. Gól však pro žádný tým padnout nechce.
33:45
Při boji o míček dochází k nemilé srážce.
32:30
Tým domácích se snaží přehrát soupeře rychlými přihrávkami.
31:17
Hráč týmu Florbal Chomutov s číslem 44, Klíma Filip, blokuje prudkou střelu hostů.
29:40
Dochází k menší potyčce v brankovišti domácích.
27:05
Brankář týmu Florbal Ústí, Hrabě Dominik, po rychlém obratu skáče pro míček těsně před brankovou čarou.
25:50
Florbal Ústí se snaží přehrát soupeře u mantinelu. Nepřesná přihrávka Florbalu Ústí vedla ke ztrátě míčku a rychlému protiútoku.
24:00
Na půlce týmu hostů dochází k tvrdému souboji o míček.
23:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (4:5).
20:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Ondřej Kawulok (3:5).
20:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Ondřej Kawulok (3:4).
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:59
Střely na branku po první třetině: Chomutov 9 a Ústí 11.
19:51
V posledních vteřinách se snaží tým Florbal Chomutov probojovat k soupeřově brance.
19:10
Míček se dostává mimo hřiště.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (3:3).
15:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Daniel Kellermann (3:2).
15:16
Florbal Chomutov se rychlými přihrávkami dostává na soupeřovo polovinu.
13:58
Brankář domácího týmu si připisuje vynikající zákrok.
13:18
Hra se přesouvá na půlku domácího týmu.
12:35
Tým hostů zahajuje rychlý protiútok.
09:23
Tak to je opravdu zajímavých prvních 10 minut utkání.
09:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Dan Semerád (2:2).
08:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Tomáš Zelinka (2:1).
07:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Jan Peška (1:1).
07:33
Domácí tým hraje v plném počtu.
05:33
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
04:28
Domácí hráči jsou na útočné polovině a chtějí vstřelit další branku, ale je to zatím bez střely.
01:05
Máme tady pěkný začátek utkání ze strany domácího týmu.
00:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (1:0).
00:01
Vítáme Vás u sledování 6. kola KB ligy juniorů mezi týmy Florbal Chomutov a Florbal Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Pavel Vlček, Dan Semerád, Václav Vavruška, Ondřej Kawulok, Jan Peška
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Filip Klíma, Ondřej Halej, Matyáš Müller, Ondřej Soukup, Daniel Kučera