1:2
4:1
1:3
0:1
branky (asistence): 19:30 Henrich Klimeš (David Cejnar), 24:51 Jan Vršek, 28:37 Martin Brejtr (David Cejnar), 32:23 Tomáš Poupa (David Kocián), 34:06 Tomáš Poupa (David Kocián), 54:48 Jan Vršek (Michael Havran)
branky (asistence): 07:15 Michal Šrajbr (Johan Liebich), 18:59 Adam Hušek (Vojtěch Nosek), 38:31 Martin Krejčí (Petr Bartoš), 44:42 Adam Hušek (David Stružinský), 54:14 Michal Martinek, 55:04 Michael Souček (David Krása), 64:47 Michal Šrajbr

Florbal Primátor Náchod - FbC EMER SHOP Hradec Králové  6:7p
20. Henrich Klimeš, 25. Jan Vršek, 29. Martin Brejtr, 33. Tomáš Poupa, 35. Tomáš Poupa, 55. Jan Vršek - 8. Michal Šrajbr, 19. Adam Hušek, 39. Martin Krejčí, 45. Adam Hušek, 55. Michal Martinek, 56. Michael Souček, 65. Michal Šrajbr; rozhodčí: Karel Balla - Daniel Jireček; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 28 - Jan Charouz 25; po třetinách: 1:2, 4:1, 1:3, 0:1;
64:47
64:48
Komentář trenéra hostí David Hegera: Utkání proběhlo v dobrém tempu oproti prvnímu.Koncentrovaný výkon pouze několik minut ve druhé třetině nás připravilo o 3 body.Ale respekt k borcům.otočit zápas který prohráváte o 3 branky. Děkuji hráčům za utkání a bojovný výkon.Zítra Pardubice !!!!!!!!!!!!
64:48
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (1/2): "Dobře rozehraný zápas, ve kterém jsme měli od druhé části herně i psychicky navrch, jsme ztratili v závěrečné třetině, kdy jsme nebyli schopni diktovat tempo utkání a hrát souvisleji na balónku."
64:48
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (2/2): "V závěru, kdy jsme měli přesilovou hru, kterou jsme si přenesli do prodloužení, se řada hráčů bála vzít odpovědnost na sebe a rozhodnout. To nás stálo bod navíc. Děkujeme skvělým divákům za podporu a soupeři gratulujeme k výhře."
64:47
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr bez asistence (6:7).
58:31
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
56:00
Nyní můžeme vidět vážně atraktivní florbal.
55:04
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michael Souček, asistoval David Krása (6:6).
54:48
Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
54:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Michael Havran (6:5).
54:14
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek bez asistence (5:5).
53:49
Klimeš nestrefuje prudkou náhru.
53:15
Souček tečuje ze vzduchu, ale míček letí mimo kasu.
51:11
Brejtrovo zaváhání nepotrestali hráči Hradce.
50:00
Vyloučen hráč Tomáš Maršál družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
49:08
Jan Vršek utekl obraně, ale nepřekonal brankáře.
48:10
Brejtr utíká kolem mantinelu, ale byl zbaven míčku.
46:38
David Kocián ukazuje svojí rychlost. Při běhu si nadhodil míček a strefuje ho ze vzduchu, ale golman chytá.
44:42
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval David Stružinský (5:4).
43:55
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
42:20
Náchod kombinuje na polovině Hradce.
41:00
Dnešní utkání sleduje 103 diváků! děkujeme !
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Náchod 10 - Hradec 11
40:00
38:53
Hostující celek dostává opět chuť do zápasu.
38:31
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Petr Bartoš (5:3).
37:41
Hradec nedává branku ze situace 3-1.
36:30
Hradec se naskytl před kasou domácích, ale opět se zbavuje balónu.
35:20
Hradec si nic nevytváří.
34:32
Svoboda perfektně vyváží hru z obrany. Nachází Klimeše, ale Henrich míří moc vysoko.
34:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval David Kocián (5:2).
34:03
Brejtr zkouší backhand.
33:13
Náchod se každou minutou zlepšuje.
32:23
30:00
Lukáš Jirásek dobře blokuje důležitou střelu Hradce.
28:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr, asistoval David Cejnar (3:2).
27:58
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
27:41
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
27:07
David Kocián ze střídačky vyhlíží svojí budoucí paní.
24:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek bez asistence (2:2).
24:50
Honza Vršek utekl a posílá kuličku do branky.
19:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval David Cejnar (1:2).
19:00
Hradec Králové se ujímá vedení 2:0
18:59
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Vojtěch Nosek (0:2).
17:31
Martin Brejtr přezdívkou AFRO strefuje konstrukci brány.
16:56
Martínek strefuje Hanuše do masky.
15:16
David Cejnar vyslal nahrávku na Henricha Klimeše před prázdnou bránu, který nedává gol.
13:31
Filip Pajkrt nestrefuje branku.
10:28
Vyloučen hráč Petr Bartoš družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
08:10
Kocián vyslal pumelici, která neletí do branky hostů.
07:57
Tomáš Poupa prchá jak správný rytíř, ale byl zastaven faulem.
07:15
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr, asistoval Johan Liebich (0:1).
06:25
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
06:25
David Cejnar vyloučen za bránění ve hře. Hradec hraje na polovině Náchoda.
06:16
04:56
Pěkná akce Kříž+Svoboda, která ale nekončí v brance Hradce.
03:53
Hradec nedává tutovku. .
02:50
Domácí hráč David Kocián svádí tvrdý souboj u mantinelu.