1:1
2:12
0:2
- : -
branky (asistence): 16:51 Erik Papež (Vojtěch Pfaur), 23:32 Vojtěch Pfaur, 24:43 Vojtěch Pfaur
branky (asistence): 12:11 Filip Forman (Matěj Pěnička), 21:04 Jan Malič (Filip Forman), 21:57 Lukáš Netrefa (Filip Horák), 22:47 Filip Forman (Tomáš Otcovský), 24:15 Matěj Netrefa (Tomáš Pour), 26:14 Tomáš Pour (Filip Horák), 29:36 Jan Malič (Filip Forman), 30:06 Jan Malič (Matěj Pěnička), 31:07 Lukáš Netrefa, 33:59 Matěj Pěnička (Filip Forman), 34:38 Sebastián Palda (Filip Folauf), 35:42 Dominik Šimáně (Lukáš Netrefa), 38:12 Filip Horák (Lukáš Netrefa), 51:55 David Kubánek (Tomáš Otcovský), 58:05 Matěj Netrefa (Matěj Pěnička)

Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:15
17. Erik Papež, 24. Vojtěch Pfaur, 25. Vojtěch Pfaur - 13. Filip Forman, 22. Jan Malič, 22. Lukáš Netrefa, 23. Filip Forman, 25. Matěj Netrefa, 27. Tomáš Pour, 30. Jan Malič, 31. Jan Malič, 32. Lukáš Netrefa, 34. Matěj Pěnička, 35. Sebastián Palda, 36. Dominik Šimáně, 39. Filip Horák, 52. David Kubánek, 59. Matěj Netrefa; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 18, Radek Veselý 15 - Jakub Zavřel 15; po třetinách: 1:1, 2:12, 0:2;
59:59
Komentář domácího trenéra: V první třetině jsme dokázali držet krok i díky slabšímu přístupu soupeře. Ve druhé části jsme se naprosto rozložili, nebyli jsme schopni bránit, navíc jsme lehce ztráceli míček. Třetí třetina se už jen dohrávala.
59:59
Ve třetí třetině dopadli střely v poměru 6:12.
59:59
Komentář hostujícího trenéra: pouze v druhé třetině jsme se blížili tomu, co chceme hrát. v ostatních třetinách příliš moc zbytečných ztrát a slabá produktivita. děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
59:45
Kladno bude čelit rozehrávky hostů.
58:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Matěj Pěnička (3:15).
57:59
Pohledný přechod do útoku Kladna.
56:00
Tvrdá střela hostujícího hráče končí nad Kladenskou brankou.
55:34
Kladno se dostává z nátlaku.
54:04
Neuvěřitelný zákrok Kladenského brankáře, který chytil prázdnou bránu.
53:03
Vyloučen hráč Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
52:41
Ponechaná výhoda hostům. Proto hrají v šesti.
51:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Kubánek, asistoval Tomáš Otcovský (3:14).
50:28
Kladno zklidňuje rozehrávku.
49:09
Mikuláš Plášek skvěle obral hostujícího hráče v rozehrávce. Gól ale nepadl.
48:39
Podivný, ale dobrý zákrok domácího brankáře.
47:03
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
45:45
Trefené břevno hostující brány.
43:56
Výběch Bachmaiera končí u hostujícího brankáře.
42:24
Kladno se dostává do nebezpečného protiútoku. Gól z toho není.
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadli střely v poměru 7:19 pro hostující celek.
38:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Lukáš Netrefa (3:13).
37:55
Odpískaný útočný faul Bohemky.
37:03
Situace 3 na 1 neddokázali vyřešit domácí.
35:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Lukáš Netrefa (3:12).
35:42
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Veselý družstva Kanonýři Kladno
34:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Sebastián Palda, asistoval Filip Folauf (3:11).
33:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (3:10).
31:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa z trestného střílení (3:9).
30:57
Mikuláš Plášek vyváží míček na útočnou polovinu.
30:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Matěj Pěnička (3:8).
29:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (3:7).
28:46
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
28:46
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
28:42
Zazvoněla boční tyč Kladesnké brány.
28:19
Naposlední chvíli zastaven Pfaur.
26:52
David Burda neproměňuje samostatný únik na hostující branku.
26:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Horák (3:6).
26:01
Kladno se provinilo útočným faulem.
25:15
Naposlední chvíli zastavil přihrávku Kladenských do protiútoku jeden z hostujících hráčů.
24:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur bez asistence (3:5).
24:25
Zpětná přihrávka kladenských z poza brány končí těsně nad bránou.
24:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Tomáš Pour (2:5).
23:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur bez asistence (2:4).
23:14
Kladno stále pod tlakem hostujících.
22:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Tomáš Otcovský (1:4).
21:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Filip Horák (1:3).
21:53
Bohemka bude rozehrávat v Kladenské rohu.
21:04
20:56
Domácí brankář skvěle chytil střelu.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střeli v poměru 5:17 pro hostující tým.
19:23
Na dvakrát dokázalo Kladno zblokovat střely od hostujících.
18:01
Pfaur ztrácí míček na své polovině a je z toho nebezpečná střela hostujících.
16:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Erik Papež, asistoval Vojtěch Pfaur (1:1).
16:03
Kladenský brankář se sportovně přiznal k teči míčku. Bohemka proto tedy bude rozehrávat s Kladenského rohu.
15:00
Střelu z dálky likviduje Kladenský brankář.
13:42
Pohledná Kladenská kombinace končí nad hostující bránou.
12:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (0:1).
12:10
Kladenský tvrdý faul na hostujícího hráče .
10:50
Hostující trefují boční síť domácí branky.
09:55
Skvělý obranný blok Lukáše Molhance.
08:06
Útočný faul Bohemky.
07:42
Střela Balvína končí nad hostující bránou.
07:31
Kladno zklidňuje hru na své půlce.
05:28
Také Kladno se dostalo ke střele, ale gólem to neskončilo.
05:19
Nebezpečná krosová přihrávka od Bohemky končí těsně vedle brány domácích.
04:14
Bohemka z protiútoku těsně minula domácí branku.
03:39
Kladno se dostává s tlaku hostujících.
02:27
Filip Molhanec prokličkoval hřiště až k hostujícímu brankáři. Gól však nepadl.
01:52
Kladno zatím odolává hostujícímu silnému nátlaku.
01:10
Bohemka bude rozehrávat nebezpečnou standartku nedaleko Kladenské brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Horák, Tomáš Otcovský, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Vojtěch Novák, Filip Molhanec, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier