1:1
2:1
0:0

Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:6pn
14. Matouš Sákra, 20. David Petržela, 23. David Petržela, 44. Matouš Sákra, 55. Daniel Riley - 3. Daniel Riley, 6. Daniel Riley, 12. Daniel Šterbák, 39. Martin Zeman, 52. Martin Remeš, N Matyáš Velc; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Haleš 24 - Filip Čermák 16; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
75:00
Komentář trenéra domácích Martina Zozuláka: Dneska hrůzostrašná první třetina, kdy jsme neplnili základní věci.Můžeme být rádi, že po první třetině nebylo skore ještě vyšší. Od druhé třetiny výrazně lepší výkon a myslím, že zasloužený bod.
75:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Vyrovnaný zápas, s dobrým koncem pro nás. Děkuji soupeři za zápas.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Lukáš Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč Matyáš Velc a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč David Petržela , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč Ondřej Hurt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Vojtěch Kaluža , ale gól nevstřelil.
64:55
Haleš si došel pro balonek za branku a míček v jeho rukách také prodloužení končí
61:25
Petržela tváří v tvář Čermákovi mohl završit "svůj" večer... Čermák však neuvěřitelně
54:06
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley (5:5).
54:06
Petržela hledal před brankou volného L. Kučeru. Nenašel, avšak pardubické to nemusí mrzet, protože si tuto přihrávku srazil do vlastní branky Riley
53:14
Vernorova střela zblokována sparťanskou obranou
51:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Vilém Kavan (4:5).
51:21
Remeš se výborně zorientoval a balonek odražený od zadního mantinelu procedil mezi Halešovy nohy
49:11
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
49:11
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
49:11
Czesziewski a Zeman byli nyní moc "hrubí" a za své konání byli oba potrestáni dvouminutovým trestem
43:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra bez asistence (4:4).
43:17
Mladičký Sákra se opět chopil břemene odpovědnosti, na půlce se chopil balonu a vyslal nechytatelnou dělovku do pravé šibenice
40:00
M. Velc (Sparta) se přišel k rozhodčím přihlásit o asistenci u druhého gólu.... Má ji tedy mít :-D
40:00
39:59
L.Kučera v posledních vteřinách vystřeli příklepem, Čermák si tuto střelu bez problému pohlídal
38:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Zeman, asistoval Jan Linhart (3:4).
38:58
Pardubičtí teď zcela nepochopitelně odešli střídat a dvojice Zeman-Linhart s tím po zásluze naložila... 3:4
38:18
Dominik C. nyní tváří v tvář Čermákovi, čekal, čekal, až o balon přišel
37:18
Petržela z brejku ještě našel volného Lakše, který střílí... Famózním zákrokem se nechává blýsknout také Čermák
33:24
Asi jsem Mácu moc přechválil, nyní ztratil míček na půlce a nechal tak vyniknout Pejska v domácí kase
30:30
Hraniční zákroky na straně Sokola vyvolávají emoce mezi hráči, trenéry i fanoušky Sparty
28:30
Weinetl na Vernera, Rosťa však nepotvrdil instinkt střelce a míří Pánubohu do oken
27:50
P. Kučera se uvolňoval do středu a byl faulován Kolářem
27:44
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
27:14
Pardubice si zahrají přesilovou hru
26:10
Na hřišti první lajny obou týmů, větší šanci si vytvořila ta pardubická, kdy Lakš ze středu mířil jen těsně mimo
24:40
Číhař ukázal svou silnou stránku a ze středu vystřelil, Čermák se štěstím vyráží
23:40
Sparta nyní v postupné rozehrávce
22:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Kaluža (3:3).
22:13
Kaluža zpoza brány na střed na Petrželu, který tyto situace řešit umí... Vyrovnáno
21:20
Haleš potvrzuje svou superligovou formu a jistými zákroky zatím drží sokol od dalších obdržených gólů
20:20
L. Kučera mohl vyrovnat, ale chybělo mu deset čísel k tomu, aby dosáhl na balonek
19:59
Kaluža jen nahodil na bránu a už ani nedoufal, že by z toho mohl být gól, avšak Čermákovi balonek vypadl a důrazný Petržela v poslední vteřině doklepl a snižuje na 2:3
13:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Matěj Gregor (1:3).
13:32
Mladičký talent Sákra o sobě nechává opět vědět a snižuje na 1:3, něco mi říká, že o tomto borci v budoucnu ještě uslyšíme
12:00
Pejsek grandiózním zákrokem zachránil Sokol od čtvrtého inkasovaného gólu
11:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Tomáš Suchý (0:3).
11:40
Suchý si zahrál na Gretzkyho a zpoza brány našel na středu volného Štěrbáka, který krásně ze vzduchu zvyšuje na 3:0