4:2
0:2
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 05:38 Filip Konrady (Filip Blažek), 10:15 Vojtěch Bistrý (Filip Blažek), 12:19 Tomáš Vlček (Jakub Mikolášek), 14:37 Adam Stejskal (Dominik Dolejš), 27:59 Šimon Jonáš (Ondřej Kuhajda), 28:16 Filip Konrady (Filip Blažek), 32:14 Filip Konrady, 39:15 Jakub Mikolášek (Filip Blažek)
FBC Liberec
branky (asistence): 06:28 Matěj Ševčík (Martin Čermák), 12:54 Šimon Stránský (Vladimír Trčka), 22:08 Šimon Stránský (Vladimír Trčka), 26:12 Martin Čermák (Vladimír Trčka), 40:56 Šimon Stránský (Tomáš Pšenička), 50:26 Šimon Stránský (Martin Čermák)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Liberec 8:6
6. Filip Konrady, 11. Vojtěch Bistrý, 13. Tomáš Vlček, 15. Adam Stejskal, 28. Šimon Jonáš, 29. Filip Konrady, 33. Filip Konrady, 40. Jakub Mikolášek - 7. Matěj Ševčík, 13. Šimon Stránský, 23. Šimon Stránský, 27. Martin Čermák, 41. Šimon Stránský, 51. Šimon Stránský; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Daniel Dolák 29 - Ondřej Volejník 27; po třetinách: 4:2, 4:2, 0:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 11 - Liberec 16, celkem 35 - 35
60:00
Komentář trenéra hostů (Vladimír Trčka): Dnešní utkání rozhodly naše individuální chyby v prvních dvou třetinách. Musím vyzdvihnout dnešní výkon naší první lajny a třetí třetinu, ve které jsme zamkli Plzeň na její polovině. Bohužel to na obrat nestačilo... Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Dnes jsme soupeře dvě třetiny přehrávali a dokázali své akce gólově využít. Fantasticky jsme odbránili poslední desetiminutovku, kdy byl soupeř hladovější, ale spoustu střel skončilo na bloku nebo na našem skvělém golmanovi. Děkuji svému týmu za tento výkon a soupeři za zápas.
60:00
57:55
Timeout FBC Liberec
56:55
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
56:55
Vyloučen hráč Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
50:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Martin Čermák (8:6).
50:26
Po dlouhém presování pod vedením Liberce se zavlnila i síťka Slavie.
44:58
Liberec stále drží pod kontrolou míček a snaží se domácí přinutit k chybě, lítají zde přesné přihrávky a střely, ale skvělý brankář Slavie vše jistí.
40:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Tomáš Pšenička (8:5).
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině :Plzeň 14: Liberec 10.
40:00
39:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (8:4).
34:58
Vyloučen hráč Matěj Volejník družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
32:15
Díky Konradymu se dnes vlní liberecká síťka.
32:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (7:4).
28:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (6:4).
28:16
Neskutečná pastva pro oči díky dvoum po sobě jdoucím skvěle trefeným gólům Šimona Jonáše a Filipa Konradyho.
27:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Jonáš, asistoval Ondřej Kuhajda (5:4).
27:20
Hra je momentálně napjatá jak kšandy.
26:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Vladimír Trčka (4:4).
25:54
Vyloučen hráč Dominik Dolejš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
22:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vladimír Trčka (4:3).
20:00
20:00
Střely na bránu 10:9.
20:00
17:49
Liberec opět na půlce domácích sebevědomě útočí, krosová přihrávka, nikdo neproměnil.
15:18
Liberec na půlce domácích snažící se dorovnat skoré střelou z otočky, Daniel Dolák opět bezproblémově podržel tým.
14:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Dominik Dolejš (4:2).
12:54
12:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Mikolášek (3:1).
12:15
Na balonku jsou více domácí, předvádějí skvělou kombinaci na hřišti.
10:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (2:1).
09:59
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:20
Daniel Dolák září jako hvězda na červeném koberci, díky pohotovým reflexům zabránil gólu.
06:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Martin Čermák (1:1).
05:52
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
05:38
05:38
Žádná škoda, gól vynahrazuje Filip Konrady na asistenci od zdatného útočníka Filipa Blažka.
05:28
Krásna krosová přihrávka Blažka, bohužel nikdo neproměnil.
02:47
Hra začala ve vysokém tempu a zatím připomíná míchačku, oba týmy usilují o vedení.
00:17
Liberec vyhrál buly, ale Slavisté rychle dostali míč pod kontrolu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Martin Čermák, Matěj Ševčík, Vladimír Trčka, Tomáš Pšenička, Šimon Stránský
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jakub Mikolášek, Filip Konrady, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Tomáš Vlček