3:0
6:0
2:2
- : -
branky (asistence): 03:06 Vojtěch Kužela (Zdeněk Malich), 08:12 Jonáš Kůra (Adam Hemerka), 13:21 Zdeněk Malich (Vojtěch Kužela), 20:56 Šimon Hronek (Petr Olšák), 23:57 Jonáš Kůra (Jakub Maleček), 28:33 Jonáš Kůra, 34:02 Matěj Lang, 36:32 Adam Hemerka (Zdeněk Malich), 38:55 Zdeněk Malich (Matyáš Kůra), 46:22 David Čermák (Tomáš Popovský), 59:42 David Čermák (Matěj Lang)
branky (asistence): 43:02 Radim Jančík (Michael Kořének), 51:11 Michal Samohýl (Michael Kořének)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 11:2
4. Vojtěch Kužela, 9. Jonáš Kůra, 14. Zdeněk Malich, 21. Šimon Hronek, 24. Jonáš Kůra, 29. Jonáš Kůra, 35. Matěj Lang, 37. Adam Hemerka, 39. Zdeněk Malich, 47. David Čermák, 60. David Čermák - 44. Radim Jančík, 52. Michal Samohýl; rozhodčí: Pavel Brückner - Jakub Cigl; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 12 - Matěj Kubíček 35; po třetinách: 3:0, 6:0, 2:2;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině 10:7.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Dvě třetiny se nám nic nedařilo, třetí třetina už byla o něco lepší. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Soupeř přijel znatelně oslabený, tomu odpovídal průběh zápasu. Třetí třetinu už jsme, za rozhodnutého stavu, jen dohrávali, to je škoda. Děkujeme Otrokovicím za zápas a přejeme rychlé uzdravení zraněným hráčům.
59:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Matěj Lang (11:2).
59:35
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
58:20
Halamovu dobrou střelu skvěle vytěsnil Kubíček.
56:48
Maleček poslal míček do brankoviště Otrokovic, nikdo však jeho trajektorii nezměnil, a tak skončil v rohu.
51:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Michael Kořének (10:2).
51:11
Samohýl dotlačil míček do branky Kráčmara.
48:38
Halama netrefuje prázdnou branku.
48:05
Malichova střela skončila v boční síti.
46:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Tomáš Popovský (10:1).
46:22
Čermák dorážkou zaokrouhluje góly Brna na 10.
43:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Michael Kořének (9:1).
41:11
Ani jeden tým zatím nikam nespěchá, a tak jsme zatím ve 3. třetině neviděli ani jednu střelu.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině 20:3.
38:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Matyáš Kůra (9:0).
36:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Zdeněk Malich (8:0).
36:32
Malich z rohu našel osamoceného Hemerku, který už míček jen doklepl do odkryté branky.
35:07
Olšák trefuje tyč.
34:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang bez asistence (7:0).
34:02
Lang si připisuje první kanadský bod v letošní sezóně.
33:28
Otrokovice za 2. třetinu vystřelili pouze 2x.
32:56
Halama po pěkné akci trefuje tyč.
31:35
Kůra si teď "pohrál" se dvěma hráči Otrokovic, jeho střela těsně minula branku.
30:31
Otrokovice se málo kdy dostanou na útočnou polovinu, a tak má zatím Kráčmar málo práce.
29:11
Hattrick uzamkl Otrokovice na jejich polovině.
28:44
Kůra krásnou kličkou překonal Kubíčka.
28:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (6:0).
27:03
Hemerka vybojoval rozehrávku v zajímavé pozici, gólem to však neskončilo.
25:24
Halama zkoušel střelu z velkého úhlu, míček skončil za mantinelem.
24:40
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
23:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jakub Maleček (5:0).
23:57
Kůra se vytočil do středu a poslal ránu, na kterou nemohl Kubíček dosáhnout.
20:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Petr Olšák (4:0).
20:56
Olšák přiťukl míček Hronkovi a ten trefil krásně do šibenice.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 16:4.
18:58
Hattrick vyčkávána konec třetiny ve svém obraném pásmu.
16:19
Kubíček předvedl krásný zákrok.
13:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vojtěch Kužela (3:0).
13:21
Malich přesnou střelou překonal Kubíčka.
13:01
Hattrick má neustálý tlak.
08:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Adam Hemerka (2:0).
08:12
Kůra po výběhu do středu hřiště, dává gól krasnou střelou k levé tyči.
07:22
Domácí mají tlak, ale zatím z toho nic vážnějšího není.
06:11
Vyloučen hráč Jakub Zdráhal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
03:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Zdeněk Malich (1:0).
03:06
Malich nahrál Kuželovi na mantinel a ten prostřelil Kubíčka.
00:36
první střelu zápasu si připisuje Maleček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Radim Jančík, Michal Samohýl, Jakub Zdražil
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Matyáš Kůra, Vojtěch Kužela, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich