1:4
4:2
1:1
- : -
branky (asistence): 08:28 Miroslav Cvek, 23:48 Jan Černovický (Lukáš Punčochář), 28:11 Antonín Lavička (Oliver Gold), 30:25 Kamil Soják (vlastní branka), 30:48 Jan Kramář (Miroslav Cvek), 58:13 Jan Kramář (Antonín Lavička)
branky (asistence): 00:08 Dominik Kaloč (Jakub Nota), 00:30 Jakub Přikryl (Radim Heiser), 00:47 Dominik Kaloč (Jakub Mikulok), 09:40 Dominik Kaloč (Lukáš Homola), 29:23 Lukáš Homola (Vojtěch Krhovják), 39:02 Patrik Pícha (Radim Heiser), 45:08 Dominik Kaloč (Lukáš Homola)

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:7
9. Miroslav Cvek, 24. Jan Černovický, 29. Antonín Lavička, 31. Kamil Soják, 31. Jan Kramář, 59. Jan Kramář - 1. Dominik Kaloč, 1. Jakub Přikryl, 1. Dominik Kaloč, 10. Dominik Kaloč, 30. Lukáš Homola, 40. Patrik Pícha, 46. Dominik Kaloč; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 6:6 + Patrik Pícha 5; využití: 3:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Jakub Flek 0, Jaroslav Šlagor 23 - Jakub Kutěj 9, Petr Maláč 23; po třetinách: 1:4, 4:2, 1:1;
60:00
Vyjádření asistenta trenéra hostí Heisera: Přijeli jsme si pro tři body, které si odvážíme. Zápas byl ovlivněn častým vyloučením.
60:00
Střely ve třetí třetině: BB: 13, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: 10.
60:00
Střely celkem: BB: 38, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: 30.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jana Kadlece: Jsem rád, že jsme to za stavu 0:3 nezabalili. Na druhou stranu vstup do utkání byl naprosto katastrofální. Na straně soupeře byla florbalovost, na naší bojovnost. Příště musíme více potrénovat přesilovky.
58:14
Domácí snižují v power play, Lavička vystřelil od půlky a Kramář dorazil.
58:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Kramář, asistoval Antonín Lavička (6:7).
58:05
Šlagor opouští bránu, začíná hra se šesti hráči v poli.
56:14
Všechny střely Ostravy během přesilovky šly mimo nebo je pochytal domácí blok hráčů Bulldogs Brno.
55:37
Domácí tým nevyužil pětiminutovou početní převahu. Bez práce nejsou koláče a bez střel nepadají branky.
54:20
Ostrava střílí doprostřed brány, kde stál připravený Šlagor.
53:35
Vyloučen hráč Lukáš Punčochář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
52:56
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
52:42
Buldoci hledají skulinku na protlačení míčku za brankovou čáru Malače. Zatím bez úspěchu.
52:05
Další střela do bloku.
51:59
Černovický versus Malač 0:2.
51:20
Skalník tečuje, míček končí na horní siťce brány.
50:30
Pokusy domácích jdou do bloků ostravských beků nebo do golmana.
48:43
Pícha nevybíravě poslal Golda za mantinell a Buldoci mají velkou šanci vyrovnat utkání.
48:42
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
46:37
Sotva se Gold dostal na hřiště poslal do úniku Cveka, ten mu nahrávku ještě vrátil, ale Gold byl při zakončení dobře hlídaný.
45:09
Kaloč dostal křižnou nahrávku a měl snadnou práci.
45:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (5:7).
44:37
Ležící Gold se snažil dostat ke své hokejce, kterou blokoval hráč Ostravy. Další zajímavá situace.
44:36
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
44:03
Zajímavé vzájemné vyloučení,domácí kapitán za špatné střídání a hostující hráč za hru rukou.
44:02
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
44:02
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
41:23
Další přesilovka týmu Bulldogs nepřináší ovoce. Bez střely na bránu góly nepadají.
40:02
Úvodní bule třetí třetiny ve prospěch domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BB: 17, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 11.
40:00
39:33
Vyloučen hráč Dominik Kaloč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
39:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Radim Heiser (5:6).
37:55
Ostrava nevyuřila přesilovku, všechny střely šly mimo bránu nebo je pochytali obránci domácího celku Bulldogs Brno.
36:06
Vyloučen hráč Miroslav Cvek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
34:22
Napětí v hledišti i na hřišti by se dalo krájet. Hrací týmy si nedarují ani balón.
33:52
Sláma prověřil střídajícího gólmana, ten však je v pozoru.
30:49
Kramář zachytil míček a střelou k tyči vyrovnává.
30:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Kramář, asistoval Miroslav Cvek (5:5).
30:48
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Maláč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:32
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
30:26
Nyní Soják na opačné straně hřiště nešťastně tečuje nahozený míček za vlastního golmana.
30:25
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják (4:5).
29:24
Soják šel sám výběh od mantinelu a trefil víko Šlagorovi branky.
29:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Vojtěch Krhovják (3:5).
28:56
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Michal Valachovič.
28:55
Cvek šel sám na golmana hostí a byl při tom faulovaný, nájezd pojede Valachovič.
28:23
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
28:15
Po nahrávce Golda na pravé polivině, vstřílí Lavička gól.
28:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Oliver Gold (3:4).
27:18
Lavička střílí z rohu do boční sítě.
26:29
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
26:22
Hostí nevyužili svoji první přesilovku zápasu.
24:21
23:50
Z křižné nahrávky Černovický střílí druhou branku domácího celku.
23:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický, asistoval Lukáš Punčochář (2:4).
23:45
Sláma z bezprostřední blízkosti trefuje horní tyčku.
22:59
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:59
Právě byla písknuta vysoká hole hostí.
20:03
Úvodní buly druhé třetiny získávají hostí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BB: 8, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 9.
20:00
16:47
Ostrava se jednoduchými přihrávkami dostává k velkému brankovišti, kde však Jeřábkovi nesedla střela, která tak šla metr od brány.
14:24
Domácí nevyužili svoji první přesilovku, nepodařilo se jim vystřelit více než jednu střelu, která by mířila na bránu.
13:22
Domácí se praktickými přihrávkami posouvají blíže a blíže k brankovišti.
12:12
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
11:40
Tomík Ondřej z prostoru před velkým brankovištěm soupeře střílí těsně vedle.
09:42
Kaloč po krásné přihrávce Homoly, přes celé šíři hřiště umístil balónek do odkryté branky, a to krásnou střelou z první.
09:40
08:30
Ze standardní situace a následného zmatku na brankovišti se nejlépe zorientoval Cvek Miroslav a protlačil balón za záda hostujícího gólmana.
08:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Miroslav Cvek bez asistence (1:3).
08:17
Buldoci uklidňují hru jednoduchými nahrávkami a častým držením balónku. Kdy si následně Oliver Gold došel pro faul.
07:06
Ostrava hraje jednoduchý přímočarý florbal směrem na bránu.
00:50
Hostí vystřelili třetí střelu na bránu a opět končí v síti domácího brankáře.
00:48
Kaloč navyšuje skóre, snad už skončí první minuta.
00:47
Timeout Bulldogs Brno
00:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Jakub Mikulok (0:3).
00:42
Domácími gólmanovi nevyšel začátek utkání, první dvě střely skončily v síti a rozhodl se pro střídání.
00:31
Heiser z půlky nahodil míček do velkého brankoviště a Přikryl se nejlépe zorientoval.
00:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Radim Heiser (0:2).
00:30
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Šlagor družstva Bulldogs Brno
00:09
Kaloč se prosazuje střelou do středu branky.
00:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Jakub Nota (0:1).
00:02
Úvodní bule zápasu ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Jakub Nota, Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Dominik Kaloč, Jakub Mikulok
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Miroslav Cvek, Tibor Taibl, Dominik Sláma, Jakub Ondrák, Jan Kramář
00:00
Vítejte u šestého kola KB ligy juniorů mezi domácí Bulldogs Brno a FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA.