0:8
2:6
0:3
- : -
branky (asistence): 22:04 Petr Henzl (Patrik Plocha), 28:15 Adam Černý (Kryštof Süsmilich)
branky (asistence): 02:17 Daniel Martínek (Sebastián Šlechta), 02:46 Vojtěch Hejduk (Zdeněk Vyhnánek), 04:07 Jakub Vajsejtl (Vojtěch Hejduk), 06:23 Zdeněk Vyhnánek (Vojtěch Hejduk), 06:57 Daniel Goll (Filip Kučera), 08:56 Daniel Martínek (Daniel Goll), 15:46 Daniel Goll (Sebastián Šlechta), 19:20 Sebastián Šlechta (Jan Zoufalý), 20:10 Filip Kučera, 23:06 Daniel Martínek, 24:13 Vojtěch Hejduk (Filip Hložek), 35:57 Sebastián Šlechta (Jan Zoufalý), 36:45 Jakub Kárník (Zdeněk Vyhnánek), 38:26 Filip Kučera (Sebastián Šlechta), 40:28 Jan Zoufalý (Filip Kučera), 49:25 Jan Zoufalý (Sebastián Šlechta), 57:22 Sebastián Šlechta (Jakub Kárník)

FBC Došwich Milevsko - Technology Florbal MB 2:17
23. Petr Henzl, 29. Adam Černý - 3. Daniel Martínek, 3. Vojtěch Hejduk, 5. Jakub Vajsejtl, 7. Zdeněk Vyhnánek, 7. Daniel Goll, 9. Daniel Martínek, 16. Daniel Goll, 20. Sebastián Šlechta, 21. Filip Kučera, 24. Daniel Martínek, 25. Vojtěch Hejduk, 36. Sebastián Šlechta, 37. Jakub Kárník, 39. Filip Kučera, 41. Jan Zoufalý, 50. Jan Zoufalý, 58. Sebastián Šlechta; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 37 - Marek Macík 15; po třetinách: 0:8, 2:6, 0:3;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině:4/22 Celkem v utkání: 17/54
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu: "Střelecky se nám povedl vstup do zápasu, předvedená hra v první třetině již byla horší což se postupem zápasu zlepšilo a mrzí mě že jsme branek nevstřelili více. Děkuji soupeři za zápas."
59:59
Komentář trenéra domácího týmu: "Špatný vstup do zápasu nám zkazil celé utkání. Ve druhé třetině byl náš výkon lepší, ale na soupeře to bohužel nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů."
58:32
Boleslav je stále na balonku, ale domácí golman drží svůj tým.
57:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jakub Kárník (2:17).
51:25
Milevsko opět čelí silnému tlaku hostujícího celku.
49:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (2:16).
47:53
Při hře v oslabení výborně chytá domácí golman Dvořák.
45:59
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
43:05
Přeisolvka hostům nesedí, kombinují domácí.
42:59
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
40:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Filip Kučera (2:15).
40:28
První střela třetí třetiny končí gólem v domácí síti.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro hostující tým.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině:10/14
38:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Sebastián Šlechta (2:14).
38:23
Hosté budou rozehrávat z útočného rohu.
36:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Zdeněk Vyhnánek (2:13).
36:45
Střelu do horní části brány domácí golman neviděl. Milevsko 2:13 Boleslav
35:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jan Zoufalý (2:12).
35:53
Boleslav využívá výhodu hráče navíc ke kombinaci.
35:32
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
33:35
Ovšem i hosté mají bránu dobře postavenou. Hostující tyč trefuje Janda.
32:43
Za Dvořákem zvoní tyč. Dobře postavená domácí brána.
32:15
Nyní už kombinují opět hosté.
31:20
Střela po standartní situaci míří těsně vedle brány hostí.
28:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Kryštof Süsmilich (2:11).
28:15
Přichází druhý gól domácího celku. Přesilovku využívá Adam Černý.
27:54
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:00
Kombinace Milevska končí na hokejkách soupeře.
24:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Filip Hložek (1:11).
24:13
Po chybě na vlastní polovině přichází další gól hostujícího týmu.
23:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek bez asistence (1:10).
23:06
Na střelu z dálky domácí golman nedosáhl...
22:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Henzl, asistoval Patrik Plocha (1:9).
22:00
Vytrvalá kombinace domácího týmu.
20:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera bez asistence (0:9).
20:09
První střela druhé části. Milevsko 0:9 Mladá Boleslav.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině:3/18
19:20
19:17
Rozehrávka hostí z útočného rohu končí gólem.
18:35
Šanci Mladé Boleslavi zastavuje faul. Následuje rozehrávka domácího týmu.
17:26
Nyní opět kombinuje na balonku pouze hostující tým.
15:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Sebastián Šlechta (0:7).
15:30
Kombinace domácího týmu končí bohužel na hokejkách boleslavských obránců.
14:17
Obránci hostí v klidu a pohodě kombinují na vlastní polovině hřiště.
13:36
Další možnost pro Milevsko končí střelou nad bránu soupeře.
11:13
Nyní standartní situace v útočném rohu pro Milevsko.
10:15
Velice opařených 10 minut pro Milevsko.
09:55
Tým hostů bude rozehrávat standartní situaci z útočného rohu.
08:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Daniel Goll (0:6).
08:05
Milevsku se nedaří udržet útočnou polovinu hřiště.
06:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Filip Kučera (0:5).
06:55
První střelu domáci golman Vlastimil Dvořák kryje. Dorážka bohužel končí v síťce.
06:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Vojtěch Hejduk (0:4).
05:00
Ze samostatného úniku domácího hráče bohužel branka nepadla.
04:30
Tým hostí zatím míček domácímu týmu nepůjčuje.
04:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Vojtěch Hejduk (0:3).
03:40
Pouhé 4 střely na bránu stačily Mladé Boleslavi k vedení 2:0.
02:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Zdeněk Vyhnánek (0:2).
02:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Sebastián Šlechta (0:1).
00:20
Dobrý den, vítejte u online přenosu utkání KB Ligy juniorů. Domácí tým FBC Došwich Milevsko dnes bude bojovat proti týmu Technology Florbal MB.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Filip Kučera, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Patrik Plocha, Matěj Stráňka, David Staněk, Petr Henzl, Jan Volf