3:5
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 10:08 Ondřej Horažďovský (Filip Nový), 20:26 Martin Beneš (Ondřej Horažďovský), 22:27 Jakub Stelzer (Radim Titl), 32:38 Ondřej Horažďovský, 46:50 Filip Nový (Ondřej Horažďovský), 48:36 Matěj Šebek (Filip Nový), 57:19 Filip Nový (Ondřej Horažďovský)
branky (asistence): 18:30 Matouš Burian (Tomáš Čáslava), 19:23 Dominik Janda (Marek Hausmann), 23:48 Filip Rulíšek (Jakub Hromada), 26:04 Jiří Hausmann (Martin Obuškevič), 28:49 Tomáš Čáslava (Matouš Burian), 33:52 Matouš Burian (Tomáš Čáslava), 37:37 Filip Rulíšek (Ivo Žaloudek), 55:25 Jakub Hromada (Adam Bouček), 56:15 Matyáš Pik (Tomáš Čáslava), 57:10 Jakub Hromada (Filip Rulíšek), 57:49 Matyáš Pik (Matouš Burian), 58:41 Filip Rulíšek (Jakub Hromada)

FbC Plzeň - BLACK ANGELS 7:12
11. Ondřej Horažďovský, 21. Martin Beneš, 23. Jakub Stelzer, 33. Ondřej Horažďovský, 47. Filip Nový, 49. Matěj Šebek, 58. Filip Nový - 19. Matouš Burian, 20. Dominik Janda, 24. Filip Rulíšek, 27. Jiří Hausmann, 29. Tomáš Čáslava, 34. Matouš Burian, 38. Filip Rulíšek, 56. Jakub Hromada, 57. Matyáš Pik, 58. Jakub Hromada, 58. Matyáš Pik, 59. Filip Rulíšek; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Bezděk 46 - Jiří Procházka 18; po třetinách: 1:2, 3:5, 3:5;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Zalubila: 55 minut jsme se trápili v koncovce a Plzeň se dlouho držela na dostřel. Domácí dokázali potrestat skoro každou naši chybu a nakonec rozhodla až naše přesilová hra v závěru. Děkujeme soupeři za zápas přeji mu hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kuneše: V 1. řadě chci klukům poděkovat za bojovný a obětavý výkon, který provázela spousta individuálních chyb, které soupeř až do 55. minuty nepotrestal. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim šťastnou cestu domů.
60:00
59:47
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
58:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Hromada (7:12).
57:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Matouš Burian (7:11).
57:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Ondřej Horažďovský (7:10).
57:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Filip Rulíšek (6:10).
57:04
Winter pouze do bloku.
56:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Tomáš Čáslava (6:9).
55:25
Timeout FbC Plzeň
55:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Adam Bouček (6:8).
54:01
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
52:26
Holeček z brankoviště nad.
51:46
Hra se nyní přelévá ze stran na stranu.
51:02
Horažďovský vs. Procházka bohužel pro domácí je úspěšnější gólman hostů.
50:01
Tyč nyní zachránila domácí.
48:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Šebek, asistoval Filip Nový (6:7).
48:36
2 přesilovky a domácí jsou ve hře.
48:00
Malý se pokusil překvapit gólmana hostů.
47:02
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
46:50
46:18
Vyloučen hráč Jiří Hausmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
44:26
Šebek těsně mimo branky.
42:36
Dlouhý výhoz Bezděka adresáta jménem Winter nenašel.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině:6:25
40:00
37:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Ivo Žaloudek (4:7).
35:15
Domácí konečně na balónku.
34:41
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
33:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (4:6).
33:40
Vyloučen hráč Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
32:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský bez asistence (4:5).
32:27
Domácí nyní ne a ne překonat hostující obranu.
31:09
Bezděk drží domácí při životě.
28:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (3:5).
27:01
Domácí borci hrozí celé utkání z rychlých proti útoků jako nám nyní předvedl dvakrát za sebou Horažďovský.
26:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jiří Hausmann, asistoval Martin Obuškevič (3:4).
25:15
Střela malého končí na hrudi jednoho z bránících hráčů.
23:48
23:48
Druhá třetina se nese v duchu přesřelky na divkém západě, neuběhli nám jesště ani 4 minutry a už jsme viděli stejně branek jako v celé 1. části.
23:02
Domácí opět v hlubokém bloku.
22:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Radim Titl (3:2).
20:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Ondřej Horažďovský (2:2).
20:26
Beneš pohotovou sřelou z malého brankoviště srovnává krok utkání.
20:00
20:00
Střely v 1. části:12:20
20:00
19:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Marek Hausmann (1:2).
19:14
Nový zastavuje protiútok hostů.
18:30
17:30
Nepříliš jistý zákrok nyní předvedl Procházka proti Benešovi
16:03
Bezděk dnes v brance čaruje a zejmána díky němu je hostující kolonka gólů prázdná.
15:36
Verner trefuje pouze připraveného Bezděka.
14:25
Beneš pouze do boční sítě hostující branky.
14:22
Domácí brání svou pevnost v hlubokém bloku zatím ovšem úspěšně.
13:07
Hosté nyní leží na domácích jako na dece.
11:32
Čáslava nyní sám před Bezěkem balónek mu však naštěstí na poslední chvíli sjel z čepele.
10:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Filip Nový (1:0).
10:08
Horažďovský 10 metrů od branky natáhl, vystřelil a vymetl pavučinku v pravém horním rohu hostující branky.
08:32
Tyč nyní zazvonila za zády domácího gólmana.
07:52
Hosté nyní slibnš se rozjíždějící útok překombinovali a tak z toho opět nic není.
06:45
Hosté si přihrávají balónek po obvodu hraí plochy, ale více šancí měli spíše domácí.
05:06
Beneš jedovatou střelou prověřil schponosti hostujícího brankáře.
04:26
Hosté domácí k balónku příliš nepouštějí.
03:36
Horažďovský trefuje hruď hostujícího gólmana.
02:15
Protiútok domácích končí špatnou přihrávkou.