4:0
5:0
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 13:1
8. Martin Janeček, 13. Martin Janeček, 17. Radim Jančík, 17. Michal Samohýl, 31. Michal Kundrata, 35. Michal Samohýl, 37. Martin Janeček, 39. Jan Hrtús, 48. Radim Jančík, 55. Michal Samohýl, 56. Michael Kořének, 58. Petr Pšenčík, 59. Michal Samohýl - 19. Michal Valachovič; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Vičánek 19 - Jaroslav Šlagor 2, Jakub Flek 22; po třetinách: 4:1, 4:0, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jana Kadlece: "Výsledek odpovídá našemu výkonu. Ostuda. Nikdo nedřel a i takové zápasy je potřeba hrát. Gratuluji soupeřům."
60:00
Komentář trenéra domácích Josefa Divokého: Na 6. pokus jsme zjistili, že dodržování stanovených pokynů nám může přinést 3 body. Snad si tento poznatek budeme pamatovat i do dalších zápasů. Buldokům děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:28
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
59:28
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
59:20
Vičánek zůstává u jednoho obdrženého gólu, teď si na něm dvakrát vylámal zuby Sláma.
58:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Jiří Štěpánek (13:1).
57:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Michal Kundrata (12:1).
55:54
Vyloučen hráč Miroslav Cvek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
55:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jiří Štěpánek (11:1).
55:10
Vyloučen hráč Tibor Taibl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
54:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Michal Kundrata (10:1).
54:03
Samohýl obdržel cross, napoprvé míček netrefil, ale napodruhé už se balonek zatřepetal za Flekem.
53:34
Buldoci to teď vykombinovali a Gold trefil jen tyč.
52:14
Kořének nabil Kundratovi, ten minul.
49:26
Buldoci teď drželi míček na půlce soupeře, ale tahali to víceméně jen po rozích.
47:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (9:1).
47:25
Klasicky skvělý Janeček doběhl míček mnohem rychleji než brněnská obrana, předložil Jančíkovi a ten se nemýlil.
45:07
Vičánek výborný zákrok v leže.
43:45
Ke konci přesilovky to pro změnu schytal některý z hostí do slabin.
42:51
Janečkovu tvrdou ránu v přesilovce schytal některý z bránicích hráčů do čelisti.
41:50
Vyloučen hráč Jan Černovický družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:29
Vičánek do teď tolik práce neměl, teď ale musel nadvakrát zasahovat proti brněnským dorážka.
38:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Jakub Zdražil (8:1).
38:41
Hrtús pěkně trefuje k vzdálenější tyči.
36:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Jiří Štěpánek (7:1).
36:45
V oslabení hrozili Panteři víc než Buldoci a je to o šest gólu, Flek nedokázal pokrýt míček a Janeček doráží.
35:38
Vyloučen hráč Filip Příkaský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
34:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Pavel Malošík (6:1).
34:51
Samohýl dává krásný gól, když zády k bráně zklepával a trefuje přesně.
34:32
Kopčil pohrdl možností, kterou mu svou chybou hosté darovali.
33:12
Janeček nezískal od Černovického míček dovoleně.
30:48
Domácí teď svírali Buldoky jako kdyby to byla přesilovka.
30:09
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Michal Samohýl (5:1).
30:08
Hradba těl prostřelena.
29:00
Hraje se převážně na polovině Buldoků.
27:33
Kundrata nahrával místo střely do prázdné Samohýlovi, který byl však pokrytý.
27:02
Kundráta krásnou střelou trefil jen někoho před bránou.
24:57
Janeček se už nemohl dívat na brněnskou rozehrávku a tak šel do úniku po zisku míčku, ale minul.
21:44
Brno se prokombinovalo obranou, ale špatnou nahrávkou byl nakonec Valachovič zahnaný do rohu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 12:8 pro OTR.
18:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Jakub Skalník (4:1).
18:27
Valachovič mění Vičánkovo čisté konto .
16:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Michael Kořének (4:0).
16:58
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Flek družstva Bulldogs Brno
16:58
Kořének našel crossem Samohýla, který procedil míček pod golmanem. Ten toho má dost a střídá.
16:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Matěj Kubíček (3:0).
12:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Filip Příkaský (2:0).
12:19
Janeček tentokrát nekompromisně a je to 2:0.
11:48
Kundrata jen do golmana.
11:07
Po několik nepřenostech na půlce domácích byl v šanci Gold, ale orazítkoval tyč.
09:58
Opět Janeček krásně z otočky, ale těsně minul.
07:27
Šťastně se prosazuje Janeček a Panteři vedou.
07:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (1:0).
05:00
Opožděně Vás zdravím z Otrokovic, kde se již několik minut hraje utkání domácích s hostujícími Buldoky. Technické potíže nás bohužel k onlinu ze zápasu pustily až teď, tímto se Vám omlouváme.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jaroslav Šlagor; hráči v poli: Dominik Sláma, Jakub Ondrák, Jan Kramář, Miroslav Cvek, Zdeněk Bajnar
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Michal Kundrata, Michal Samohýl, Jakub Zdražil