1:1
3:2
4:0
- : -
branky (asistence): 03:59 Milan Ducar (Lukáš Vrtěl), 31:00 Kryštof Indruch (Tomáš Dvořák), 34:17 David Novák (Jiří Suchomel), 34:39 Kryštof Indruch (Tomáš Dvořák), 45:01 Tomáš Dvořák (Filip Kozák), 46:52 David Novák (Jiří Suchomel), 50:20 Jiří Suchomel, 50:29 Jan Procházka (David Novák)
branky (asistence): 08:27 Lukáš Fořt (Martin Novák), 30:32 David Camrda (Vojtěch Graman), 37:33 Daniel Drobiš (Ondřej Veselý)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Štíři Č. Budějovice 8:3
4. Milan Ducar, 32. Kryštof Indruch, 35. David Novák, 35. Kryštof Indruch, 46. Tomáš Dvořák, 47. David Novák, 51. Jiří Suchomel, 51. Jan Procházka - 9. Lukáš Fořt, 31. David Camrda, 38. Daniel Drobiš; rozhodčí: Jan Černý - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Radek Šafář 24 - Vojtěch Graman 45; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Zelinky:"S tímhle výkonem těžce někdy uspějeme. Na tréninku nás čeká spoustu práce. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy:"Nevím, kolik mají České Budějovice obyvatel, ale měl jsem pocit, že dnes byli všichni v obraně. Osobně bych dal přednost florbalovější partii, než bylo tohle. I přes to soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů."
57:23
Útočník Budějovic prošel kolem 3 bránících domácích, ale nezakončil.
56:04
Hodně nebezpečný brejk hostů zachránil Kozák.
55:16
Domácí přestáli přesilovku a opět mají více ze hry.
53:09
Hosté několikrát zahrozili v přesilovce z dálky, ale jinak domácí brání znamenitě.
52:15
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:11
Hra se nyní trošku rozproudila.
50:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval David Novák (8:3).
50:29
Procházka pohledně dorazil.
50:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (7:3).
50:20
Suchomel ze středu střela na zadní, 20 nad led.
47:48
Omlouvám se za menší kadenci příspěvků, ale moc není o čem no..
46:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Jiří Suchomel (6:3).
45:19
Jedovatá střela Kozáka.
45:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Filip Kozák (5:3).
39:55
Vyloučen hráč Radim Hrouzek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
38:24
Ducar už, už málem slavil, ale brankář hostí vytáhl zákrok z kategorie neskutečných.
37:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Ondřej Veselý (4:3).
34:50
Suchomel uštědřil jednomu ze svých soků jesličky.
34:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Tomáš Dvořák (4:2).
34:39
Z mezikruží trefuje přesně z první Indruch.
34:17
34:17
Střela a následná dorážka na tabuli svítí 3:2.
31:00
31:00
Dobře sehraná standartka z rohu do prázdné brány.
30:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Vojtěch Graman (1:2).
30:32
Šafářovi propadl balonek za záda a hosté se ujímají vedení.
30:18
Šafář hasí velmi nebezpečnou šanci Budějovic.
29:20
Indruch šikovně prostrčil na Dvořáka T., ale ten trefil místo odkryté svatyně hokejku obránce hostí.
27:23
Domácí dominují, ale hosté umí občas zahrozit z nebezpečných protiútoků.
25:45
Indruch nyní zahodil střelu z dobré pozice.
23:03
Gulls jsou zatím více na míčku, ale v právě načaté 2. třetině se zatím do žádné vyloženější šance nedostali.
22:34
Omlouváme se, ale technické problémy, přesněji neochota FISu nám neumožnily psát online.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 12-6
20:00
18:20
Vyloučen hráč Vojtěch Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
08:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Martin Novák (1:1).
03:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Lukáš Vrtěl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Martin Novák, Daniel Drobiš, Martin Vinkler, Vojtěch Míchal, Ondřej Veselý
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Filip Kozák, Lukáš Vrtěl, Milan Ducar, Tomáš Dvořák, Kryštof Indruch