0:1
2:2
- : -

Technology Florbal MB - VŠO FLORBAL CHODOV 6:4
4. Vojtěch Hejduk, 5. Filip Kučera, 7. Sebastián Šlechta, 19. Jan Zoufalý, 51. Sebastián Šlechta, 55. Jan Zoufalý - 11. Jan Procházka, 36. Matej Stopka, 42. Radim Slunečko, 46. Ivan Pergler; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Marek Macík 28 - Martin Petr 20; po třetinách: 4:1, 0:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Zápas rozhodl úvod, který se nám povedl na výbornou. V druhé třetině jsme se nechávali dostat zbytečně pod tlak, což se ve třetí třetině zlepšilo a kvalitní hrou v obraně jsme zápas zvládli. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: Dnešní zápas měl z našeho pohledu 3 specifické části. V prvních deseti minutách jsme tu nebyli my a Boleslav zde prakticky rozhodla. Pak jsme tu 40 minut byli jenom my a málem jsme ztracený zápas otočili. No a pak tu deset minut nemělo smysl být, protože se už hrát, natož vyhrát nedalo. Soupeři gratuluji, zraněným přeji brzký návrat na hřiště.
60:00
59:19
Chodov tlačí na pilu, snaží se dotáhnout na jednobrankový rozdíl, ovšem zatím neúspěšně.
55:00
Na míčku stále domácí, i přes snahu Chodova míček získat.
54:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (6:4).
52:56
Domácí kombinují na útočné polovině.
51:45
I přesto, že je Chodov v oslabení, dokázal si připravit šanci, kterou tým hostí neproměňuje.
51:00
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
50:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jakub Kárník (5:4).
50:07
V oslabení se dostal do šance hráč hostí. Šanci nevyužil.
48:49
47:31
Hra v rychlém tempu, ze strany na stranu. Každý se snaží využít chyb protihráče.
45:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ivan Pergler, asistoval Ondřej Novotný (4:4).
45:31
Zády k bráně a přesto trefuje, hráč hostí Pergler.
45:16
Hezká střela Karníka, ovšem mimo bránu.
43:42
Domácí se usadili na útočné polovině.
41:24
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Michal Strnad (4:3).
41:24
Po výběhu se za Macíkova záda trefuje Slunečko.
39:23
Hejduk vyvezl míček z vlastní poloviny, tím nasbíral pár vteřin v oslabení.
38:33
Vyloučen hráč Vladimír Štecha družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
35:52
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matej Stopka, asistoval Kryštof Valenta (4:2).
35:52
Přes celou obranu domácích se trefuje Stopka.
35:33
Boleslav v oslabení zatím dobře brání.
34:09
Vyloučen hráč Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
34:09
Po faulu v rohu si na trestnou lavici usedá Šlechta.
33:04
Doubek střílí na bránu, spoluhráč se snažil dorazit. Ovšem neúspěšně.
32:16
Ostřejší zákrok Vyhnánka na hráče hostí. Týmy střídají.
31:35
Hraje se na polovině domácích.
29:34
Další povedený zákrok Macíka, rukou vyráží míček mimo hřiště.
28:55
Míček stále v držení domácích.
26:58
Hra je jako na houpačce. Hraje se v rychlém tempu ze strany na stranu.
25:50
Na balónku Chodov, který si v postavené formaci hledá šance k dobrému zakončení.
24:10
Blok Hejduka vyráží míček mimo hřiště.
22:50
Individuální akci Lebedy Macík chytá.
21:40
Na balónku domácí, kteří se snaží dostat na útočnou polovinu.
18:49
Po krásném úniku Šlechty se před bránou připravil Zoufalý, který doráží do brány.
18:15
Hraje se v rychlém tempu.
16:51
Úspěšné bloky domácích kazí případnou gólovou radost hostí.
15:31
Macík svým zákrokem na zemi drží svůj tým.
14:50
Chodov usazen v útoku, snaží se znovu proměnit jednu ze svých mnoha šancí.
13:03
Boleslavští rozehrávají z rohu.
11:00
Poté co se Chodov usadil v útočné polovině, proměňuje jednu ze svých šancí.
10:52
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Procházka, asistoval Martin Řezáč (3:1).
09:35
Další šance domácích. Po přihrávce Hejduk netrefuje odkrytou bránu.
08:46
Hezká střela Vyhnánka, kterou vyráží Petr.
07:10
Chodov pálí jednu střelu za druhou na bránu Macíka. Ten zatím drží čisté konto.
06:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta bez asistence (3:0).
06:04
Kučera běžel sám na bránu. Obrana Chodova nestíhá a tak se navyšuje náskok TFMB na 3:0
05:19
Na balonku stále Boleslav, která zatím kombinuje na své obranné polovině.
04:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Jan Zoufalý (2:0).
03:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Ondřej Novotný, Jakub Adam, Jiří Lebeda, Ivan Pergler, Martin Fenik
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u dnešního online přenosu KB Ligy mezi domácím týmem Technology Florbal MB a týmem hostí VŠO Florbal Chodov.