1:2
1:2
3:3
- : -
branky (asistence): 15:12 Martin Šulc (Tomáš Habrnál), 28:47 Dominik Křístek (Martin Kutáček), 40:44 Adam Feber, 50:52 Ondřej Drong (Tomáš Nivnický), 59:10 Daniel Matloch
branky (asistence): 06:10 Jiří Halama (Matyáš Kůra), 06:31 Šimon Hronek (Petr Olšák), 24:08 Matyáš Kůra (Adam Hemerka), 32:42 Zdeněk Malich (Matyáš Kůra), 51:22 Jiří Halama (Adam Hemerka), 51:53 Petr Olšák (Adam Klimeš), 57:45 David Čermák (Petr Olšák)

Florbal Exelsior Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:7
16. Martin Šulc, 29. Dominik Křístek, 41. Adam Feber, 51. Ondřej Drong, 60. Daniel Matloch - 7. Jiří Halama, 7. Šimon Hronek, 25. Matyáš Kůra, 33. Zdeněk Malich, 52. Jiří Halama, 52. Petr Olšák, 58. David Čermák; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:6; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Marszalek 19 - David Nečas 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:3;
60:00
Domácí se zmohli už pouze na snížení, hosté si odvážejí na Moravu všechny body.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Jana Niznera: Zápas, ve kterém jsme byli florbalově jasně lepší jsme si zbytečně zkomplikovali nedisciplinovaností a častými fauly. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Michala Ondruše: Do zápasu jsme šli s tím, že nám soupeř přijel odevzdat body. Do reality jsme se dostali až po zápase. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch bez asistence (5:7).
58:22
Domácí zkouší hru bez brankáře.
57:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Petr Olšák (4:7).
57:45
U Nečasovy svatyně žádné nebezpečí, naopak na druhé straně s trochou štestí Čermák navyšuje náskok.
56:27
Domácí se nadechují k záverečnému tlaku.
55:26
Timeout Florbal Exelsior Havířov
53:07
Matloch z brejku pouze za mantinel.
51:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Adam Klimeš (4:6).
51:53
Nejprve Drong střelou z velké vzdálenosti vyrovnal, pak ale ztráta koncentrovanosti domácích, 2 hrubky a skóre je opět o 2 branky.
51:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (4:5).
50:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong, asistoval Tomáš Nivnický (4:4).
49:13
Hra se nám vyostřuje.
48:21
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
44:50
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
43:47
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vražení zády.
43:30
Domácí jsou teď při chuti, Febera v další šanci Nečas vychytal.
40:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (3:4).
40:44
Z protiútoku Feber tvrdě o břevno do brány.
40:18
Hemerka prokličkoval obranou domácí, na střelu už se ale nezmohl.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2. třetině: D 9 - H 11
40:00
Hra je otevřená, domácí se pokusí dotáhnout Hattrick a určitě se nejdná o nesplnitelný úkol.
40:00
36:33
Křístek na Febera, ten z předklonu hodně nepřesně.
35:00
Torpedo stojí zataženě na své polovině a čekají na brejky, Hattrick je ale svou postupnou hrou nebezpečnější.
32:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Matyáš Kůra (2:4).
32:42
Malich přesně k tyči - 2:4.
30:55
Olšáka vychytal skokem gólman domácích.
28:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Martin Kutáček (2:3).
28:47
S vyloučeními se nám roztrhl pytel, ve hře 4 na 4 Křístek snižuje.
28:22
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
28:22
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
27:20
Habrnál stahovačkou vykoupal obranu hostů, střelu nad nohu na poslední chvíli vytěsnil Nečas.
26:08
Štěpán Gráf tváří v tvář Nečasovi odmítl snížení a trefil pouze golmana.
24:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Adam Hemerka (1:3).
24:08
Tentokrát přesilovka hostů, chlapci si vyhověli, nahráli a poslali to do víka.
22:43
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
20:54
Hosté ubránili i další vyloučení.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D 9 - H 8
20:00
1. třetina byla vyrovnaná, hosté jsou nebezpečnější ve hře 5 na 5, nicméně svou nedisciplinovaností dovolili domácím se dotáhnout na jednobrankový rozdíl.
20:00
18:54
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
15:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tomáš Habrnál (1:2).
15:12
Konečně se prosazují i domácí, od mantinelu se Šulc nemýlil.
14:41
Hemerku v oslabení v situaci 2 na 1 vychytal Marszalek
13:45
Matlocha do prázdné vychytal Nečas.
13:14
Vyloučen hráč Vojtěch Kužela družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
12:36
Signalizované další vyloučení, domácí v 6.
11:44
Feber z otočky těsně vedle levé Nečasovy tyče.
09:44
Kromě pár dalších střel domácích a jednoho úniku hostů se neudálo v přesilovce nic důležitého, hosté v 5.
08:23
Fiedor nebezpečně tahem, Nečas kryje.
07:44
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
06:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Petr Olšák (0:2).
06:31
Nejprve Halama od mantinelu z první, hned vzápětí se prosadil i Hronek.
06:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Matyáš Kůra (0:1).
05:30
Čermák na středu velkého brankoviště dvakrát nebezpečně dorážel, Marszalek však utěsnil veškeré mezery.
04:53
Hra zatím bez výraznějších brankových příležitostí.
02:54
Nyní převzal iniciativu Hattrick, domácí vyčkávají na své polovině.
00:17
První střelu utkaní zaznamenal Adam Feber od mantinelu, Nečas kryje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Vojtěch Kužela, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Křístek, Tom Pavlis, Jan Fiedor, Adam Feber