8:2
3:2
4:4
- : -
branky (asistence): 02:58 Filip Rulíšek (Martin Obuškevič), 03:25 Matyáš Pik (Tomáš Čáslava), 03:59 Lukáš Staněk (Jakub Vávra), 09:13 Lukáš Staněk (Jakub Vávra), 10:11 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), 11:54 Ivo Žaloudek (Jakub Vávra), 15:16 Jakub Vávra (Lukáš Staněk), 18:22 Štěpán Merta (Oldřich Jireček), 22:17 Martin Obuškevič (Štěpán Čejka), 28:48 Martin Obuškevič (Adam Bouček), 35:31 Jakub Vávra (Oldřich Jireček), 54:40 Dominik Janda (Tomáš Čáslava), 57:33 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), 58:45 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), 59:28 Lukáš Staněk (Tomáš Čáslava)
branky (asistence): 04:36 Ondřej Halej (Daniel Kučera), 12:45 Patrik Karger (Ondřej Jančík), 27:00 Ondřej Soukup (Daniel Kučera), 31:53 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 45:54 Ondřej Soukup (Daniel Kellermann), 47:39 Petr Švehla (Ondřej Soukup), 49:48 Petr Švehla (Daniel Kellermann), 58:21 Tomáš Zelinka (Ondřej Soukup)

BLACK ANGELS - Florbal Chomutov 15:8
3. Filip Rulíšek, 4. Matyáš Pik, 4. Lukáš Staněk, 10. Lukáš Staněk, 11. Filip Rulíšek, 12. Ivo Žaloudek, 16. Jakub Vávra, 19. Štěpán Merta, 23. Martin Obuškevič, 29. Martin Obuškevič, 36. Jakub Vávra, 55. Dominik Janda, 58. Filip Rulíšek, 59. Filip Rulíšek, 60. Lukáš Staněk - 5. Ondřej Halej, 13. Patrik Karger, 28. Ondřej Soukup, 32. Daniel Kučera, 46. Ondřej Soukup, 48. Petr Švehla, 50. Petr Švehla, 59. Tomáš Zelinka; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jiří Procházka 33 - Jan Štěpánek 13, Ondřej Slanař 28; po třetinách: 8:2, 3:2, 4:4;
60:00
Komentář trenéra pana Zalubila: Po první třetině jsme se uspokojili a pak zápas dohráli v tréninkovém tempu mladších žáků. Omlouvám se všem, co se na to museli od druhé třetiny dívat.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Bociána: Proti nejlepšímu týmu naší skupiny jsme v první třetině podali nejhorší výkon v sezóně, čemuž odpovídalo také skóre. Ve zbylých dvou třetinách jsme bojovali a hráli to, na co jsme měli. Na výkon zejména v poslední třetině musíme navázat v dalších zápasech.
60:00
59:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Čáslava (15:8).
58:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (14:8).
58:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Ondřej Soukup (13:8).
58:21
I když padlo skoro 20 gólů, zápas moc nadšení nenabídl.
57:33
57:33
Čejka čistě vyhrál souboj a předložil gólovou nahrávku na Rulíška, který se nakonec nemýlil.
54:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Tomáš Čáslava (12:7).
54:40
Janda může dát domácím klid.
53:39
Další šance Chomutova chytá Procházka.
49:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (11:7).
49:48
Blaci spí a nechávají Chomutov dostat se do zápasu.
49:30
Merta zkoušel kličku před vlastní bránou a málem byl potrestán.
47:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Ondřej Soukup (11:6).
47:39
Blaci vypouštějí ve třetí třetině zápas a přichází trest. Domácí hráli jenom v první třetině.
45:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Daniel Kellermann (11:5).
45:54
Soukup to zkusil sám a byl úspěšný se svojí kličkou.
45:40
Blaci to zkouší přes tečované střely.
43:12
Procházka vyhrál v souboji 1 na 1 a připisuje si nejtěžší zákrok toho poledne.
42:30
Chotumov spálil velkou šanci, když z blízkosti přestřeluje branku.
41:27
Chomutovský si přikopl míček a zmařil nadějnou akci.
40:12
První šance pro Chomutov ve třetí třetině.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 20, Chotumov - 8.
40:00
39:02
Chomutov vstřelil branku, ale díky faul na obránce nebyl uznán.
38:03
Blaci nabídli na konci přesilovky dát gól. Díky bohu, že se dokázala obrana vrátit a zamezit akci v jejím počátku.
36:06
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
35:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Vávra, asistoval Oldřich Jireček (11:4).
34:40
Hosté se snažili využít další chybu v domácí obraně, ale selhali v kvalitě zakončení.
34:08
Timeout BLACK ANGELS
32:48
Dobrá kombinace domácích končí chybou Jandy.
31:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (10:4).
31:53
Další protiútok hostů končí gólem.
28:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Adam Bouček (10:3).
28:48
Hostující obránce dokázal tečovat Obuškevičovu střelu do protipohybu brankáře.
28:36
Hosté vyslali další zajímavou ránu, ale bohužel letí těsně vedle.
27:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Daniel Kučera (9:3).
27:00
Chomutov dokázal potrestat chybu domácích.
26:47
Blaci vystřelili z dobré pozici jenom do gólmana.
24:34
Blaci si vytvořili dvě gólové šance v oslabení.
22:34
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
22:34
Maty Pik si právě zkazil svůj účet a půjde si sednout za zbytečný faul.
22:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Štěpán Čejka (9:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 26, Chomutov - 12.
20:00
18:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Merta, asistoval Oldřich Jireček (8:2).
18:22
V Čakoaréně jsme viděli i hokejový gól, když obránce nahazoval na bránu.
17:15
Domácí měli štěstí a to když za Procházkou zazvonila tyč.
16:34
Chomutov vyslal docela dobrou střelu, ale škoda pro hosty, že šla po zemi a tak Procházka nemá větší problém tuto střelu chytit.
15:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Vávra, asistoval Lukáš Staněk (7:2).
12:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Patrik Karger, asistoval Ondřej Jančík (6:2).
12:45
Chotumov dokázal procedit pod Procházkou míček a tak jsme mohli vidět i jesličky.
11:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ivo Žaloudek, asistoval Jakub Vávra (6:1).
11:54
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Slanař družstva Florbal Chomutov
11:54
Žaloudek gólem vyhnal Štepánka, ale dá se říct, že s tím moc nemohl udělat.
10:11
10:11
Další dobrá kombinace domácích končí gólem.
09:13
Timeout Florbal Chomutov
09:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Jakub Vávra (4:1).
09:13
Staněk se vytáčí na střed a prostřeluje gólmana hostů.
07:20
Obuškevič nevyzrál na hostujícího gólmana. Promarněná šance pro domácí.
04:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (3:1).
04:36
V rychlém časovém úseku padlo čtyři góly.
03:59
03:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Tomáš Čáslava (2:0).
02:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Martin Obuškevič (1:0).
02:23
Žaloudek dobře vystřelil gólman proti střele reflexivně vytasil nohu.
01:29
Maty Pik špatně nahrával na své spoluhráče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Filip Klíma, Ondřej Halej, Matyáš Müller, Daniel Kučera, Ondřej Soukup
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Adam Bouček, Štěpán Čejka, Jiří Hausmann, Filip Rulíšek, Martin Obuškevič