2:2
4:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Kanonýři Kladno 11:6
3. Matyáš Velc, 10. Vilém Kavan, 13. Marek Nachtmann, 17. Jan Linhart, 17. Petr Tlapa, 24. Daniel Richtr, 32. Martin Remeš, 47. Vilém Kavan, 53. Jan Kolář, 59. Matyáš Velc, 60. Martin Remeš - 6. Matyáš Bachmaier, 14. Vojtěch Novák, 31. Tomáš Sochor, 35. Vojtěch Pfaur, 51. Matyáš Bachmaier, 56. Tomáš Sochor; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Bezpalec 15 - Radek Veselý 30; po třetinách: 5:2, 2:2, 4:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Sparta-12; Kladno-8 Přesilovky 3-3 Nejlepší hráči- Sparta 21;Kladno 45
60:00
Střely celkem: Sparta-40; Kladno-21
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Buka: Dnes můžeme litovat prospané 1. třetině, ve které jsme byli málo důrazní a Sparta nás trestala ze situací v předbrankovém prostoru. Od druhé části přišel na hřiště v kladenských dresech jiný tým, který chtěl na hřišti bojovat a hrát obětavě, čímž vzrostl i náš výkon na míčku a vydrželi jsme tak až do konce utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dobře zvládnutá první třetina, poté již kontrolovaný zbytek utkání, s pár chybami. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
60:00
59:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Martin Zeman (11:6).
59:01
Remeš trefuje na středu skákavý balónek.
58:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Richtr (10:6).
58:52
Velc trefuje z otočky a přidává desátý gól.
58:08
Velc netrefuje ve vyložené šanci.
56:59
Sochor z předbrankového prostoru míří nad.
56:02
Kladno to zkouší v šesti.
55:44
Timeout Kanonýři Kladno
55:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Matyáš Bachmaier (9:6).
55:32
Sochor se napodruhé trefuje přesně na zadní tyč.
55:25
Krásný zákrok Bezpalce.
54:13
Molhanec promáchl před prázdnou brankou.
53:58
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
52:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Martin Remeš (9:5).
52:17
Kolář přesnou střelou z první trefuje pravou šibenici.
50:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Daniel Šebela (8:5).
50:27
Bachmaier překonává brankáře střelou na zadní tyč.
50:21
Plášek po krosu netrefuje prázdnou bránu.
49:01
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
48:12
Pěkný zákrok Veselého proti Kavanově střele.
47:27
Linhart vysoko přestřeluje bránu.
47:18
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Jan Kolář (8:4).
46:21
Kavan využil zaváhání obrany a backhandem přehodil Veselého.
41:46
Po přihrávce Tlapy F. Linhart netrefuje bránu.
40:32
Bachmaier v oslabení netrefuje prázdnou bránu.
40:01
Sparta získává na úvod poslední třetiny balón.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Sparta-12; Kladno-8
40:00
39:00
Kladno v oslabení dobře brání za podpory svých fanoušků.
38:33
První dvě minuty přesilovky Sparta nevyužívá.
38:23
Sparta si vytváří dobré šance, ale nedokáže trefit bránu.
37:00
Po nedorozumění v rozehrávce Sparta ztrácí balónek.
36:33
Vyloučen hráč Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
36:33
Vyloučen hráč Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
35:38
Zápas se nám přiostřuje.
34:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Matyáš Bachmaier (7:4).
34:25
Bachmaier krásnou zadovkou vyslal do úniku Pfauera, který si položil brankáře a jednoduše zakončil.
34:22
Šterbák po Hurtově nahrávce netrefuje ze středu bránu.
33:02
Řádek zkouší střelu backhandem, Richtr blokuje.
31:00
30:59
Remeš z rohu našel skulinu mezi tyčkou a brankářem.
30:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Vojtěch Pfaur (6:3).
30:48
Sochor proměňuje přesilovku střelou k tyči.
29:52
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
29:40
Hostující golman si připisuje zákrok po Remešově střele.
27:45
Plášek před prázdnou bránou netrefil balónek.
25:34
Richtr z výběhu trefuje břevno.
23:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Daniel Riley (6:2).
23:22
Richtr krásnou střelou z dálky navyšuje náskok Sparty.
18:52
Chyba v rozehrávce Kladna, Riley z otočky střílí.
16:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Matyáš Velc (5:2).
16:29
Tlapa ze vzduchu doráží Velcovu střelu.
16:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Daniel Šterbák (4:2).
16:02
Linhart doráží do prázdné brány Šterbákovu střelu.
14:28
Pfaur se dostal až před Bezpalce, ten však předvádí nádherný zákrok.
13:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Tomáš Sochor (3:2).
13:34
Kladno po střele Nováka rychle odpovídá.
12:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Nachtmann, asistoval Daniel Šterbák (3:1).
12:45
Po nahrávce Šterbáka Nachtmann z blízka prostřeluje brankáře a dává třetí gól Sparty.
12:00
Rozehrávka Kladna ze středu sparťanské poloviny končí na postavené zdi.
10:09
Pěkná kombinace Richtra a Velce končí zblokovanou střelou.
09:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Lukáš Veber (2:1).
09:19
Kavan se od mantinelu trefuje přesně do šibenice.
06:59
Plášek se pokoušel obtočit kolem branky, avšak golman si tyčku pečlivě pohlídal.
05:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Mikuláš Plášek (1:1).
05:08
Perfektně zahraná standartní situace Kladna.
04:25
Pěkná střela Linharta, trefuje brankáře do ramene.
02:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Petr Tlapa (1:0).
02:47
Další šanci ale Velc proměňuje.
02:28
Nadějný brejk pro Spartu, kdy Tlapa P. nahrával Velcovi, ten však nedokázal zakončit.
01:30
Bachmaier střílí tahem a trefuje boční síť.
00:34
Velc vysílá první střelu, ovšem bránu o dobré dva metry netrefuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Vojtěch Novák, Filip Molhanec, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Lukáš Bezpalec; hráči v poli: Josef Huňat, Daniel Richtr, Petr Tlapa, Daniel Riley, Matyáš Velc