1:3
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 10:19 Henrich Klimeš, 24:09 David Kocián, 34:16 Michal Hejzlar (František Donaj), 35:58 František Donaj (Henrich Klimeš), 42:20 Henrich Klimeš (František Donaj), 45:19 Henrich Klimeš (František Donaj)
branky (asistence): 03:15 Martin Remeš (Vilém Kavan), 11:22 Jan Kolář (Martin Remeš), 18:00 Vilém Kavan (Martin Remeš), 39:02 Daniel Richtr (Martin Remeš), 40:45 Vilém Kavan (Jan Kolář), 47:40 Daniel Richtr (Martin Remeš), 59:15 Matyáš Velc (Daniel Riley)

Florbal Primátor Náchod - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:7
11. Henrich Klimeš, 25. David Kocián, 35. Michal Hejzlar, 36. František Donaj, 43. Henrich Klimeš, 46. Henrich Klimeš - 4. Martin Remeš, 12. Jan Kolář, 19. Vilém Kavan, 40. Daniel Richtr, 41. Vilém Kavan, 48. Daniel Richtr, 60. Matyáš Velc; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 22 - Filip Čermák 27; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dobrá první třetina, poté horší výkon, jsme šťastni za vítěztví, ale tento zápas klidně mohl skončit remízou. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: "O body nás připravilo neproměňování šancí a zbytečná vyloučení. Nevím, kolik zápasů ještě budeme muset ztratit, než se poučíme. Bohužel, tyto negativní prvky, které se v naší hře neustále dokola opakují, kazí dojem z naší zlepšené hry. Gratuluji Spartě k vítězství."
60:00
59:15
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Riley (6:7).
47:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Martin Remeš (6:6).
46:45
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval František Donaj (6:5).
42:20
40:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Jan Kolář (4:5).
40:00
40:00
39:02
38:10
Vyloučen hráč Michal Hejzlar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
35:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Henrich Klimeš (4:3).
34:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michal Hejzlar, asistoval František Donaj (3:3).
32:41
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián bez asistence (2:3).
20:00
20:00
18:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Martin Remeš (1:3).
11:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Martin Remeš (1:2).
10:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš bez asistence (1:1).
03:36
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Vilém Kavan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Josef Huňat, Daniel Richtr, Daniel Riley, Matyáš Velc, Ondřej Hurt
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Henrich Klimeš, David Cejnar, František Donaj