1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 22:53 Mikuláš Plášek, 53:06 Tomáš Sochor (Filip Molhanec)
branky (asistence): 04:24 Filip Novák (David Petržela), 09:36 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 10:54 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 13:31 Lukáš Kučera (Vojtěch Kaluža), 18:15 David Petržela (Vojtěch Vlasák), 19:36 Dominik Czeszewski (Marek Weinelt), 29:31 Vojtěch Kaluža (Adam Šmíd), 33:40 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 39:31 David Petržela, 43:42 Dominik Czeszewski (Lukáš Kučera), 49:56 Vojtěch Vlasák (Filip Novák), 56:44 Filip Novák (David Petržela)

Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice 2:12
23. Mikuláš Plášek, 54. Tomáš Sochor - 5. Filip Novák, 10. Lukáš Kučera, 11. Lukáš Kučera, 14. Lukáš Kučera, 19. David Petržela, 20. Dominik Czeszewski, 30. Vojtěch Kaluža, 34. Lukáš Kučera, 40. David Petržela, 44. Dominik Czeszewski, 50. Vojtěch Vlasák, 57. Filip Novák; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 6, Radek Veselý 26 - Martin Haleš 23; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:3;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadli střely v poměru 11:12.
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Od první minuty jsme diktovali tempo hry a zaslouženě vyhráli. Škoda jen zbytečných vyloučení. Nicméně to, pro co jsme si přijeli, tak máme. Díky Kladnu za zápas a hodně štěstí do těch dalších.
59:59
Komentář domácí trenéra: Pardubičtí dnes byli florbalovější a ještě víc chtělli = debakl. Zítra máme co napravovat.
59:37
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:31
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
56:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval David Petržela (2:12).
55:34
Milan Všetečka na podruhé spálil šanci.
54:26
Skvělý blok Molhance Filipa.
54:04
Novák vyváží hru až k hostující půlce a tam odsud střílí.
53:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Filip Molhanec (2:11).
52:12
Chybné střídání Pardubic dostává Kladno až na Kladenskou polovinu.
51:43
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
50:59
Pohledná kombinace Pardubic dostává Pardubice až ke Kladenské brance.
50:02
Skvělý zásah hostujícího brankáře proti Bachmaierovi.
49:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Filip Novák (1:11).
48:00
Blok Kladna poslal domácí do protiútoku.
47:49
Střela hostujícího celku z půlky končí nad domácí bránou.
45:05
Výborný blok Všetečky.
43:48
Pardubice budou rozehrávat s Kladenského rohu.
43:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Lukáš Kučera (1:10).
42:57
Kladenská přihrávka přes celý hřiště končí střelou nad branku.
41:12
Pardubická střela z protiútoku končí u brankáře Kladna.
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadli střely v poměru 9:15 pro hostující.
39:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela z trestného střílení (1:9).
36:30
Kladno střídá na míčku.
35:34
Kladno podtlakem Pardubických.
33:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (1:8).
32:57
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:00
Útočným faulem se proviňuje Mikuláš Plášek. Pardubice budou rozehrávat na své půlce.
29:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Adam Šmíd (1:7).
28:55
Trefená boční síť Pardubické branky.
28:05
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:54
Výběh hostujícího hráče z rohu skončil těsně nad kladenskou bránou.
26:09
Bachmaier odpaluje míček ze hřiště a dostává tak Kladno s tlaku.
24:47
Pardubický hráč se ocitl sám ve velkém brankovišti, ale gól nepadl.
22:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek bez asistence (1:6).
22:16
Dvojitý neprostřelený blok Kladna.
21:50
Znovu trefená tyč Kladenské brány.
20:48
Odpískaná vysoká hůl Molhance v Kladenském rohu hřiště.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadli střely v poměru 5:12 pro hostující celek.
19:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Marek Weinelt (0:6).
18:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Vlasák (0:5).
17:25
Pardubice se provinily útočným faulem.
15:51
Skvělý zásah hostujícího brankáře.
15:08
Milan Všetečka se provinil faulem. Pardubice proto budou rozehrávat standartní situaci.
14:00
Pardubice budou rozehrávat standartku nedaleko Kladenské brány.
13:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Kaluža (0:4).
12:48
Pardubice teď tlačí Kladno. Zatím bez gólu.
10:54
09:57
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
09:36
09:24
Dobrý návrat hostujícího týmu a odebrání míčku.
07:36
Tyč zazvoněla u Kladenské branky.
07:01
Skvělý obranný blok Bachmaiera.
05:12
Chybný kros hostujících se dostal k Burdovi, který ovšem nedokázal zkrotit míček.
04:24
03:19
Pohledná kombinace hostujících byla zastavena až obráncem Balvínem.
02:28
Pardubice zklidňují hru na své polovině.
02:06
Kladno v tlaku hostujících.
00:54
Molhancovi L. sjela klička.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Lukáš Kučera, Marek Weinelt, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Vojtěch Novák, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier, Filip Molhanec, Mikuláš Plášek