1:3
0:2
3:2
- : -
branky (asistence): 02:48 Veronika Mandíková (Andrea Plavcová), 41:59 Veronika Mandíková (Veronika Štajnerová), 49:06 Andrea Bukvajová (Veronika Štajnerová), 55:04 Veronika Štajnerová (Andrea Bukvajová)
branky (asistence): 01:57 Pavlína Bačová, 12:55 Ema Brucháčková, 18:05 Pavlína Bačová (Eva Stará), 20:34 Pavlína Bačová, 33:14 Tereza Šípková (Tereza Halaštová), 41:50 Eva Stará, 50:12 Eva Stará (Pavlína Bačová)

FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno 4:7
3. Veronika Mandíková, 42. Veronika Mandíková, 50. Andrea Bukvajová, 56. Veronika Štajnerová - 2. Pavlína Bačová, 13. Ema Brucháčková, 19. Pavlína Bačová, 21. Pavlína Bačová, 34. Tereza Šípková, 42. Eva Stará, 51. Eva Stará; rozhodčí: Patrik Trejbal - Petr Kubuš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Terezie Čiháková 16 - Veronika Šplíchalová 22; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9:9
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Zápasy, které poslední dobou hrajeme jsou prostě stejné. Dobře začneme, pak uděláme chybu a začneme se trápit v koncovce. Ve druhé třetině klasický výpadek a zlepšená třetí třetina nestačí... Díky soupeři za hezký zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Broučka: Zápas rozhodla naše lepší koncovka. Závěr utkání byl chaos s dobrým koncem.
60:00
57:00
Slibná standartní situace na hranici velkého brankoviště pro Bohemians. Střela bohužel končí ve zdi bránícího celku.
55:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Andrea Bukvajová (4:7).
52:18
Pěkný postupný útok Bohemians zakončený pohlednou střelou. Bohužel jen do masky hostující golmanky.
50:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (3:7).
50:12
Brno z brejku opět zvyšuje svůj náskok.
49:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová, asistoval Veronika Štajnerová (3:6).
49:06
A "nese to ovoce" !!!
48:16
Bohemka to vidí ale jinak. Vysoké napadání, přerušování hry drobnými fauly... Zápas má teď vysoké tempo.
47:10
Hráčky v oranžovém se snaží uklidnit hru.
45:23
Teď se hra přelévala ze strany na stranu. Nejprve závar před brankou hostí. Poté slibná šance pro Bulldogs, kterou likviduje "Čihy".
44:00
Bohemians se snaží agresivně napadat.
41:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Veronika Štajnerová (2:6).
41:59
Superrychlá odpověď!!!
41:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará bez asistence (1:6).
41:50
Chyba domácích na polovině hřiště znamená 6. gól pro hráčky z Moravy.
41:15
Hráčky Bohemians si dávají přihrávky na obsazené hráčky do těžkých soubojů. To je stojí spousta sil...
40:01
Buly poslední části dnešního utkání vyhrává Bulldogs Brno.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetin: FbŠ Bohemians 10, Bulldogs Brno 6.
40:00
38:26
Několik výborných akcí Bohemians likviduje i golmanka na druhé straně Šplíchalová Veronika
36:05
Individuální průnik hostující hráčky likviduje pěkným zákrokem Tereza Čiháková.
35:41
Hráčky se v osobních soubojích vůbec nešetří...
34:34
Série šancí zakončených nepřesností střelby na obou stranách.
33:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Šípková, asistoval Tereza Halaštová (1:5).
31:16
Krásná šance Bohemians, situaci vyřešila jedna z hostujících obránkyň efektivním blokem.
29:03
Bohemians početní výhodu nevyužívá stav utkání tak zůstává nadále nezměněn.
27:03
Vyloučen hráč Eliška Hroudná družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
26:53
Odložené vyloučení. Bohemians bude mít možnost početní převahy.
25:15
Vysoký presink Brna dělá Bohemians velké problémy v rozehrávce a přesunu na polovinu soupeře.
24:13
Bohemians teď delší dobu na balonku. Bohužel jen na své polovině. Hra je často přerušována menšími fauly Brna.
20:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (1:4).
20:34
Ostrý nástup Brna do druhé části dějství.
20:34
Aaaa... Hází se čepice!!! Hráčka hostujícího týmu Pavlína Bačová kompletuje hattrick. GRATULUJEME.
20:00
20:00
Po první části byly střely na bránu: FbŠ Bohemians 7, Bulldogs Brno 8.
20:00
19:30
V závěru 1. třetiny teď dvakrát hráčky Brna nebezpečně atakují domácí svatyni.
18:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (1:3).
18:05
Gól ve čtyřech... Bohemians chybují a hráčky v oranžovém trestají.
17:25
Příliš "uspořádaná" přesilovka Bohemians není.
16:22
Vyloučen hráč Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
14:53
Oba týmy nasazují vysoký presink.
12:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková bez asistence (1:2).
12:55
Nedáš... Dostaneš... Gól k tyči.
11:05
Pěkná střela Elišky Knetlové. Golmanka hostí drží svůj tým a stav 1:1.
09:48
Bohemka má možnost na nápravu. Standartní situace... Pěkný save hostující gollmanky.
09:00
Pěkná akce Bohemians 3 na 2 bohužel gólem nekončí.
06:57
Standartní situace Brna v blízkosti branky neproměněna.
04:46
Hráčka Bohemians dostává florbalkou do hlavy, snad bude vše ok. Je tam trocha krve.
02:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Andrea Plavcová (1:1).
02:48
Po vypíchnutí balonku na polovině hřiště, Bohemka z brejku vyrovnává stav utkání.
01:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (0:1).
01:57
A máme tu první gól utkání.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Petr Kubuš.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Lucie Krajícová, Tereza Halaštová, Pavlína Bačová, Tereza Pešková, Eva Stará
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Terezie Čiháková; hráči v poli: Karla Batíková, Kristýna Dvořáková, Veronika Mandíková, Veronika Štajnerová, Andrea Bukvajová