0:0
4:0
0:0
- : -
branky (asistence): 26:27 Vlaďka Maděrová (Michaela Kubečková), 27:30 Laura Prusková (Tereza Chlupatá), 33:37 Denisa Hyršová (Sabrina Moravcová), 37:13 Karolina Moravcová (Laura Prusková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbalová akademie MB 4:0
27. Vlaďka Maděrová, 28. Laura Prusková, 34. Denisa Hyršová, 38. Karolina Moravcová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jakub Krátký; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 24 - Karolína Špačková 40; po třetinách: 0:0, 4:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Góly jsou sice koření florbalu, ale někdy může být spokojenost, i když padnou třeba jen čtyři. Jsem spokojen s první a druhou třetinou. V té první kralovala brankářka soupeřek, v té druhé jsme ji udolali a rozhodli. Měli jsme v zápase chuť a snažili jsme se o rychlou kombinační hru. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 10 - hosté 8 Střely celkem: domácí 44 - hosté 24 Nejlepší hráčky: domácí - 33 Laura Prusková, hosté - 21 Karolína Špačková
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Josefa Kárníka: Věděli jsme o síle soupeřek, a proto jsme se připravovali na "kolotoč", který jsme celkem úspěšně odbránili a obrovsky navíc nás podržela gólmanka. Výsledek je pro nás slušný, i když spíš rozhodli individuální chyby. Děkuji domácím za zápas.
60:00
59:15
Kvapilová nastřeluje tyč.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:09
Mladá Boleslav uzavřela Vítkovice na jejich půlce.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:34
Mladá Boleslav se k balonku moc nedostává.
54:22
Hraje se nahoru dolů.
52:58
Vítkovice kombinují na půlce hostí, avšak zatím beze změny.
50:00
Dnešní utkání sleduje 50 diváků a Dorotka.
49:32
Mladá Boleslav netrefila prázdnou bránu.
47:23
Gálová se rozběhla tak rychle, že předběhla i vlastní hokejku a svůj výstup doplnila o žonglérskou vsuvku. Umělecký doje za plný počet.
43:29
Janáčková přestřeluje.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
37:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová, asistoval Laura Prusková (4:0).
37:13
Moravcová K. zvyšuje na 4:0
35:23
Na hřišti už to vypadá o mnoho lépe než první třetinu.
33:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Sabrina Moravcová (3:0).
27:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Tereza Chlupatá (2:0).
27:30
Prusková vstřelila svůj první gól za juniorky.
26:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Michaela Kubečková (1:0).
26:27
Skóre dnešního zápasu otevírá Maděrová, krásnou střelou na bližší tyč.
23:01
Vítkovice tlačí Mladou Boleslav.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 18 - hosté 8
20:00
19:55
V této třetině už se stav skóre nezmění.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:45
Liberdová, Kubečková opět Liberdová, ale pouze břevno.
16:52
Prusková zkoušela z dálky, hostující brankářka pozorná.
15:26
Vítkovice kombinují na půlce hostí.
14:54
Mladá Boleslav se dostala na pár vteřin k balonku, ale poté hned ztratila.
13:21
Liberdová pouze do hostující golmanky, následná střela Kubečkové byla zblokovaná.
11:52
Vítkovice tlačí hostující celek, ale Špačková svůj tým zatím drží.
09:51
Vítkovice útočí.
07:01
Kubečková pouze do golmanky
02:05
00:01
Úvodní buly tohoto zápasu vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jakub Krátký.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Anna Říhová, Anežka Hradcová, Kateřina Kvapilová, Barbora Doležálková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Michaela Kubečková, Terezie Gálová, Alexandra Glasová, Nikola Liberdová, Vlaďka Maděrová