2:3
0:0
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 07:56 Lenka Zelingerová (Terezie Brossová), 17:35 Karolína Judová (Lenka Zelingerová), 26:05 Simona Kittlerová (Klára Šulová), 33:36 Kateřina Seemannová, 36:15 Karolína Judová, 46:32 Simona Kittlerová (Gabriela Křemelová), 59:32 Kateřina Seemannová (Kateřina Bícová), rozhodující nájezd Kateřina Seemannová
branky (asistence): 01:36 Eliška Poláková (Vendula Štolbová), 11:49 Eliška Poláková, 12:58 Berenika Vrzalová, 35:29 Nella Marešová, 42:39 Eliška Poláková, 45:31 Eliška Poláková (Eliška Vrzalová), 50:24 Berenika Vrzalová (Eliška Vrzalová)

FBŠ Jihlava - Florbal Ústí 8:7pn
8. Lenka Zelingerová, 18. Karolína Judová, 27. Simona Kittlerová, 34. Kateřina Seemannová, 37. Karolína Judová, 47. Simona Kittlerová, 60. Kateřina Seemannová, N Kateřina Seemannová - 2. Eliška Poláková, 12. Eliška Poláková, 13. Berenika Vrzalová, 36. Nella Marešová, 43. Eliška Poláková, 46. Eliška Poláková, 51. Berenika Vrzalová; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 21 - Michaela Schořálková 27; po třetinách: 2:3, 3:1, 2:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Lenka Zelingerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Eliška Poláková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Kateřina Seemannová a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Vendula Štolbová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení JIH 5 - UST 4
65:00
Komentář trenéra Florbal Ústí: Vezeme první body, máme radost a děkujeme soupeři za utlkání!
65:00
Komentář trenéra domácích: S ohledem na vývoj utkání jsou dva body ztrátou. Musíme ale pochválit holky za úsilí v závěru utkání. Víme kde nás tlačí bota a budeme na to pracovat. Děkujeme fanoušku za hlasitou podporu.
65:00
62:24
Domácí jsou v plném počtu.
61:24
V prodloužení mají zatím navrch domácí hráčky a snaží se zápas ukončit.
60:24
Vyloučen hráč Kateřina Seemannová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
60:00
60:00
Střely v III. třetině JIH 7 - UST 9
60:00
59:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Kateřina Bícová (7:7).
59:32
VYROVNÁNO!!!!
58:05
Slibnou šanci v úniku kazí nepřesná přihrávka na Zelingerovou.
57:45
Od mantinelu se hezky vytočila Judová, střelu však blokuje obrana ÚStí.
55:58
Útočný faul a míček se vrací na domácí hole.
55:30
Domácí hráčky budou dohrávat ve dvou pěticích a pokusí se o zvrat dnešního utkání!
53:58
Timeout FBŠ Jihlava
53:35
Dvě početní výhody a navíc první dvojnásobná zůstávají nevyužité! Čas rychle běží a není na co čekat!
51:34
Vyloučen hráč Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra bez hokejky.
50:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Eliška Vrzalová (6:7).
50:04
Vyloučen hráč Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
49:20
Domácí opět pod velkým tlakem!
48:31
A máme opět vyrovnáno! O dramatické momentu dnes není nouze.
46:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Kittlerová, asistoval Gabriela Křemelová (6:6).
45:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Eliška Vrzalová (5:6).
45:31
Soupeřky jsou odměněny za svoje úsilí. Opět obrací vývoj na svoji stranu!
44:54
Domácí jsou pod tlakem a problémy řeší faulem na polovině.
43:59
A rázem je tu zbytečné drama, teď je soupeřek plné hřiště!
42:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (5:5).
42:39
A máme tu další zápis mezi námazy. Hrubou chybou v obraně vrací naději soupeřkám Dolejší.
42:14
Křemelová s Kittlerovou měly hezkou přiležitost, ale ústecká golmanka byla pozorná.
41:00
První šance pro Ústí, nyní zahrozila Jihlava.
40:00
40:00
Střely v II. třetině JIH 14 - UST 7
40:00
39:56
Judové chyběly centimetry aby dosáhla na přihrávka.
37:41
Boudná s Ficovou teď zavařily ústecké golmance, míček však končí na horní síťce.
36:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Judová bez asistence (5:4).
36:15
Ústí se neraduje dlouho, oslavy razantní střelou ukočuje Judová. Přesné trefa hezky schovaná za obránkyni měla extraligové parametry.
35:30
Odpočinek soupeřkách přišel k duhu, víc však pomohl nedůraz před domácí brankou.
35:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Nella Marešová bez asistence (4:4).
35:24
Timeout Florbal Ústí
33:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (4:3).
33:36
Oblíbený "citron" Seemannové slaví úspěch!
32:42
Bícová tváří v tvář golmance trefuje jen rameno a míček letí mimo.
31:59
Křemelová důrazná před ústeckou brankou, bohužel míček jen o centimetry minul branku.
31:35
Kličkovaná Seemannové končí až faulem domácí obránkyně.
30:32
Mnoho nepresností v domácí rozehrávce brání většímu tlaku.
26:06
Křižný pas od Šulové uklízí jemnou tečí do branky Kittlerová.
26:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Kittlerová, asistoval Klára Šulová (3:3).
25:46
Po odmlce také zahrozilo Ústí, domácí mají ale stále více ze hry!
23:16
Trochu podivné vrácený míček od soupeřek...
22:40
Sprintérský souboj vyzněl lépe pro Šmahelovou
21:02
První šance ve druhé třetině na obou stranách.
20:00
20:00
19:01
A máme tu poslední minutu první třetiny, jihlavanky posilněny druhou brankou mají teď víc ze hry.
17:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Judová, asistoval Lenka Zelingerová (2:3).
17:35
Zelingerová skvěle vypresovala míček v rohu a Judová trestá chybu Ústí.
13:59
A do třetice se domácí ubránily. Tohle se však už nesmí opakovat.
13:56
Vyloučen hráč Terezie Brossová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
13:56
No co dodat.... máme tu dost nepotřebný "hatrick!
12:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Berenika Vrzalová bez asistence (1:3).
12:58
Další chyba domácí obrany a je z toho pohodlné dvoubrankové vedení soupeřek.
11:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (1:2).
11:49
Kapitální námaz bez problemů využila nakonýrka Ústí. Tohle bylo od Jihlava zcela zdarma.
10:30
Oslabení hostům naštěstí příílš nevychází a i napodruhé se jihlavanky ubránily.
08:57
08:57
Stejné chyby, stejné známky.... O poznání zřetelnější faul a Brossová podruhé na trestné.
07:56
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Terezie Brossová (1:1).
07:56
Zelingerová trefuje přihrávku od Brossové a je tu vyrovnání!
07:54
Nyní jsme viděli sérii šancí domácích a vždy na posledních chvíli ""něco" chybělo.
05:46
Domácí hráčky se tlačí do šancí a za vyrovnáním.
04:36
V početní výhodě Ústí přiliš nebezpečné nebylo, naopak Jihlava měla dvě dobré přiležitosti k vyrovnání.
03:11
Situace 3 na 1 v oslabení, finální přihrávka k Seemannové však nedošla.
02:59
02:00
Domácí hráčky jsou aktivnější, ale nechávají vzadu otevřená vrátka.
01:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Vendula Štolbová (0:1).
01:36
První šance, první branka. Z bezprostřední blízkosti neměla Vančurová šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Michaela Schořálková; hráči v poli: Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová, Eliška Poláková, Kateřina Šímová, Vendula Štolbová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Kateřina Seemannová, Karolína Judová, Terezie Brossová, Lenka Zelingerová