2:1
3:0
2:0
- : -
branky (asistence): 03:02 Kateřina Vachudová (Sára Kysilková), 19:49 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá), 20:50 Eliška Chudá (Eliška Trojánková), 28:35 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá), 35:11 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 49:04 Kristina Zlatníková (Markéta Baťková), 57:15 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá)
branky (asistence): 04:16 Tereza Halaštová (Ema Brucháčková)

Ivanti Tigers Jižní Město - Bulldogs Brno 7:1
4. Kateřina Vachudová, 20. Kateřina Kovaříková, 21. Eliška Chudá, 29. Kateřina Kovaříková, 36. Kateřina Kovaříková, 50. Kristina Zlatníková, 58. Kateřina Kovaříková - 5. Tereza Halaštová; rozhodčí: Jan Krupička - Jan Černý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 24 - Veronika Šplíchalová 33; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů M.Broučka: První třetina byla z naší strany povedená, leč nástup do třetiny následující rozhodl o osudu utkání.
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Poklidný zápas, v prvních dvou třetinách nás míček nechtěl poslouchat, ale trpělivým výkonem a slušnou produktivitou jsme si došly pro tři body. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
59:24
Eliška Chudá jde sama na bránu, ale soupeřka zastavuje.
57:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (7:1).
55:10
Vyloučen hráč Anna Marešová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:58
Eliška Trojánková vzala soupeřce míček a bežela sama na bránu,ale golmanka jí střelu chytila.
49:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Markéta Baťková (6:1).
49:04
Kristina Zlatníková si obehrála soupeřku a poté dala golmance gol mezi nohy.
47:16
Kateřina Kovaříková střílý z výběhu, ale brankařka soupeřek s přehledem chytá.
42:26
Soupeřky blokují střelu Kristiny Zlatníkové.
40:00
Střely na branku celkově: Tigers - 40, Brno - 25.
40:00
Střely v druhé třetině: Tigers - 10, Brno - 6.
40:00
38:32
Bránkářka hostů si připisuje další skvělý zákrok.
35:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (5:1).
32:16
Pavlína Bačová po výběhu na střed, těsně míjí bránu.
31:00
Eliška Hroudná střílí z poloviny, ale Kristina Zlatníková její střelu blokuje,
28:35
28:35
Eliška Chudá svou krosovou přihrávkou před bránu soupeře, zajistila gol Kateřině Kovaříkové.
26:47
Eva Stará zkouší střelu na bránu,ale Kateřina Vachudová střelu zblokovala.
23:49
Lucie Krajícová zkusila jit po mantinelu na bránu, ale soupeřka ji nepustila.
20:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (3:1).
20:50
Po hezké přihrávce Elišky Trojánkové, Eliška Chudá zakončovala do prázdné brány.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 16, Brno - 12
20:00
19:49
19:49
Kovaříková dostala krosovku před prázdnou bránu a tentokrát se nemýlila. Domácí se opět ujímají vedení.
18:23
Kateřina Vachudová si obehrála soupeřku a poté vystřelila, ale golmanka střelu zachytila.
12:50
Tereza Halaštová zabránila střele na bránu protihráčky.
09:55
Kateřina Vachudová vystřelila na bránu ale golmanka střelu zachytila.
08:37
Barbora Havlíčková zabranuje střele na domácí bránu.
04:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Ema Brucháčková (1:1).
04:16
Vedení domácím moc dlouho nevydrželo, z předbrankového prostoru se prosadila Tereza Halaštová a jedeme opět od vyrovnaného stavu.
03:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Sára Kysilková (1:0).
03:02
První branka utkání pro domácí tým. Nahození Kačky Vachudové si do vlastní sítě srazila obránkyně hostů.
00:01
Úvodní vhazování ovládl tým Buldogs Brno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krupička a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eva Stará, Tereza Pešková, Pavlína Bačová, Tereza Halaštová, Lucie Krajícová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Barbora Paletářová, Anna Marešová, Eliška Chudá, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková