2:2
3:2
1:0
- : -
branky (asistence): 12:18 Eliška Knetlová, 16:25 Eliška Knetlová, 24:19 Andrea Bukvajová (Anna Rozvaldová), 28:22 Aneta Špičáková (Kristýna Dvořáková), 30:34 Andrea Plavcová, 44:19 Kristýna Dvořáková (Andrea Bukvajová)
branky (asistence): 01:13 Michaela Sabolová (Barbora Hnátková), 01:30 Šárka Staňková, 38:50 Eva Filipová, 39:13 Šárka Staňková (Eva Filipová)

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 6:4
13. Eliška Knetlová, 17. Eliška Knetlová, 25. Andrea Bukvajová, 29. Aneta Špičáková, 31. Andrea Plavcová, 45. Kristýna Dvořáková - 2. Michaela Sabolová, 2. Šárka Staňková, 39. Eva Filipová, 40. Šárka Staňková; rozhodčí: Jan Šubrt - Mariia Zimina; vyloučení: 0:7; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Dominika Horáková 14 - Michaela Malinová 16; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Loskota: Musíme si doma zopakovat, že florbalka slouží ke střílení branek a ne k sekání do soupeřek. Zbytečná oslabení nás stála spoustu sil, které nám chyběly na konci utkání, kdy jsme se snažili dotahovat. Bohemce gratulace k výhře a těšíme se na domácí odvetu.
60:00
Komentář trenérky domácích Terezy Blažkové: Po zaspaném začátku to holky nezabalily, zůstaly trpělivé a velkou porci šancí proměnily v banky, což je nakoplo. Doufám, že jsme konečně prolomily smůlu, která nás ve vyrovnaných zápasech provázela už od loňské sezóny. Holkám děkuji za odmakaný zápas a soupeři za férovou hru.
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 9 - Židenice 10
60:00
58:30
Mandíková samostatný unik neproměňuje.
57:00
Brno začíná osobní hrou na tělo a tempo hry se k konci zápasu zvyšuje.
55:34
Hosté hrají v plném počtu.
54:32
Domácí zatím nic moc nevymysleli v přesilové hře.
53:31
Vyloučen hráč Barbora Hnátková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:04
Krásná obrana Batíkové a Dvořákové.
52:14
50:14
Vyloučen hráč Vendula Dvořáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:00
Těžká váha Mandíková vyhrává balonek v rohu a nahrává na střed, ale zde míček Bohemians ztrácí.
47:00
I na druhé straně dobrý zákrok brankářky Horákové.
45:40
Krásný zákrok hostující brankářky proti střele Mandíkové.
44:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková, asistoval Andrea Bukvajová (6:4).
42:00
Vyloučen hráč Markéta Smutná družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
39:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Eva Filipová (5:4).
39:13
Hosté zpoza brány snižují na rozdíl jediné branky, Horáková si nedokázala pohlídat tyčku.
38:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová bez asistence (5:3).
38:50
Domácí zbytečně ztratili míček v útoku a hosté střelou ze strany prostřelují Horákovou.
38:35
Plavcová se Špičákovou 2na1, bohužel Andy se rozhodla přihrát kopcem a tím celá nadějná akce končí.
37:30
Štajnerová po krosu z první, vynikající zákrok Malinové.
35:17
Židenice v situaci 2na1, nedokázaly však zakončit.
33:10
Důležité zákroky pro Bohemku si teď připisuje Horáková.
32:23
Batíková s samostatném úniku, taky to zkoušela bekhendem, ale neúspěšně.
30:34
Timeout K1 Florbal Židenice
30:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová bez asistence (5:2).
30:34
Plavcová sama před brankářkou a bekhendem ji přehazuje.
28:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Kristýna Dvořáková (4:2).
28:22
Dvořáková se vydala do útoku a nachází Špičákovou za osou hřiště. Ta střelou z první na zadní nedává brankářce šanci.
27:22
Hosté v plném počtu.
26:11
Židenice sice jen ve 3, ale v samostatném úniku na branku.
25:22
Vyloučen hráč Barbora Hnátková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:42
Vyloučen hráč Eliška Machalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
24:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová, asistoval Anna Rozvaldová (3:2).
24:01
Vyloučen hráč Barbora Hnátková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:12
Mandíková se neprotlačila k dorážce.
22:45
Podobně teď přestřelují i brněnské hráčky.
21:34
Špičáková sama před bránou, ze vzduchu však přestřeluje asi o 5 metrů.
20:46
3 bekhendovými přihrávkami se dostal míček až k Mandíkové, ta však bekhendem netrefuje.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 14, Židenice 7
20:00
19:25
Štajnerová bekhendem po zemi, obrana Židenic dokázala i tuto situaci vyřešit.
18:40
Šance na obou stranách, oba týmy chtějí jít na konci první třetiny do vedení.
17:28
Andy Plavcová ve velké šanci, hosté odpalují míček vysokou holí a Bohemka bude mít nadějnou standardku z velkého brankoviště.
16:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Knetlová z trestného střílení (2:2).
16:11
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Eliška Machalová.
16:10
Dramatické situace na Děkance. Nejprve se vyloučená Sertová rozsekala o mantinely, když se vracela z trestné lavice. Následně se však dostala do samostatného úniku, který končí faulem Bohemky a Židenice budou mít nájezd.
15:22
Před Rozvaldovou teď zívala prázdná brána, trestuhodně však netrefuje.
14:41
Mandíková z otočky mířila do šibenice, brankářka konečky prstů vytahuje.
14:01
Vyloučen hráč Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
13:20
Mandíková z rohu našla osamocenou Štajnerovu na malém brankovišti, ta míček tečovala jen těsně vedle.
12:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Knetlová bez asistence (1:2).
12:18
Domácí šli ve 3 sami na branku Židenic, Eliška Knetlová situaci vyřešila přesnou střelou k tyči po ruce.
10:42
Horáková si připisuje první zákroky, hra se nám vyrovnává.
08:20
Brankářka Židenic si připisuje další zákroky, hraje se převážně na jejich polovině.
06:38
Skrytou střelu Štajnerové dokázala Malinová zkrotit.
05:20
Bohemians na míčku, ale nedaří se jim dostat do koncovky. Obrana Židenic je na své polovině pozorná.
02:50
Bohemka pokračuje v náporu, avšak ani Plavcová nepřekonala brankářku Židenic.
02:00
Po presinku domácích v další šanci Bukvajová, branku však netrefila.
01:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková bez asistence (0:2).
01:30
2 střely hostí ze střední vzdálenosti a Židenice se ujímají vedení.
01:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michaela Sabolová, asistoval Barbora Hnátková (0:1).
00:30
Velká šance Bohemians, přesná přihrávka na Mandíkovou, ta v situaci 2na1 našla Andy Bukvajovou, která však jen trefila padající brankářku hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Mariia Zimina.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Jasmína Sertová, Barbora Hnátková, Eva Filipová, Vendula Dvořáková, Šárka Staňková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Dominika Horáková; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Andrea Bukvajová, Veronika Mandíková, Veronika Štajnerová
00:00
Obě družstva se již rozcvičují na hřišti, hráčky domácího družstva pozdravují svého hlavního trenéra Tomáše Grigara do Mladé Boleslavi :)