1:4
- : -
FBC Liberec

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 8:7
1. Vlaďka Maděrová, 13. Tereza Chlupatá, 19. Veronika Janáčková, 26. Nikola Liberdová, 30. Nikola Liberdová, 32. Michaela Kubečková, 36. Viktorie Martináková, 47. Michaela Kubečková - 8. Lea Veselská, 23. Markéta Valešová, 33. Karolína Nováková, 44. Kristýna Rondošová, 44. Dominika Plichtová, 55. Markéta Lenfeldová, 58. Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 6, Simona Pytlíková 7 - Alžběta Hánová 39; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 17 - hosté 8 Střely celkem: domácí 47 - hosté 20
60:00
Nejlepší hráčka domácích: 32 Nikola Liberdová Nejlepší hráčka hostů: 31 Natálie Lenfeldová.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Šebesty: Holky předvedly koncentrovaný výkon pouze 30 minut a proto tak vypadá i výsledek zápasu. Zbytečně vyhrocený závěr , který nemusel být. Zapomenem na něj a pokračujem dále v tvrdé práci. Díky soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Nováka: Škoda 1. a 2. třetiny. 3. třetina jednoznačně nejlepší z celé sezóny, musíme navázat a vyvarovat se hloupých chyb v obraně. Máme na čem pracovat! Jedeme dál sezóna je dlouhá a stále se zlepšujeme. Vítkovicím díky za zápas.
60:00
59:58
Domácím vítězství už Liberec nevezme.
59:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
57:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Markéta Valešová (8:7).
57:11
Lenfeldová snižuje na rozdíl jediné branky.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
51:28
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:28
Hosté si zahrají přesilovku.
46:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Vlaďka Maděrová (8:5).
46:26
Kubečková přidává další branku domácích.
45:55
Maděrová, Liberdová ani jedná, ale hostující golmanku nepřekonala.
45:00
Dnešní utkání sleduje 70 diváků. Děkujeme
43:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominika Plichtová, asistoval Natálie Hroudová (7:5).
43:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová bez asistence (7:4).
40:52
Valešová těsně mijí bránu Pytlíkové.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: domácí 15 - hosté 8.
40:00
39:00
37:12
Vítkovice v tlaku.
37:10
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Kristýna Rondošová.
35:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Denisa Hyršová (7:3).
35:01
Martináková zvyšuje na 7:3
34:23
Vítkovice kombinují na půlce hostí.
33:44
Střídání brankáře. Nový brankář Simona Pytlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
32:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (6:3).
32:31
Nováková využívá přesilovou hru.
31:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Viktorie Karasová (6:2).
31:40
Kubečková trefuje v oslabení přesně.
30:39
Vyloučen hráč Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
30:39
Hosté si zahrají přesilovou hru.
30:00
Karasová předvedla krásný zákrok.
29:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Michaela Kubečková (5:2).
25:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vlaďka Maděrová (4:2).
25:32
Liberdová zvyšuje.
25:12
Barvíková stříli, golmanka vyráží.
22:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Karolína Nováková (3:2).
22:17
Valešová překonala golmanku a snižuje.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácí.
18:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková, asistoval Sabrina Moravcová (3:1).
15:45
Střelu Novákové zblokovala domácí obrana.
14:23
Barvíková do golmanky.
13:12
Kubečková pouze do hostující golmanky.
12:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Chlupatá, asistoval Kristýna Chaloupková (2:1).
12:06
Chaloupková na Chlupatou, která trefuje přesně.
10:26
Domácí v tlaku.
07:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lea Veselská, asistoval Kristýna Rondošová (1:1).
07:24
Veselská vyrovnává.
06:43
Liberdová těsně mimo bránu.
04:23
Vítkovice hrají převážně na půlce hostí.
02:12
Chaloupková nastřeluje tyč.
00:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Terezie Gálová (1:0).
00:41
Maděrová na podruhé doráží balónek za Hánovou.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Aneta Abrtová, Natálie Hroudová, Veronika Ljachová, Dominika Plichtová, Kateřina Novotná
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Michaela Kubečková, Terezie Gálová, Alexandra Glasová, Nikola Liberdová, Vlaďka Maděrová