0:0
0:1
0:5
- : -
branky (asistence): 34:03 Veronika Balejová, 43:42 Veronika Balejová (Lucie Řezáčová), 47:40 Kristina Zlatníková (Barbora Paletářová), 47:59 Eliška Trojánková (Lucie Řezáčová), 56:44 Lucie Řezáčová, 58:35 Lucie Řezáčová (Eliška Trojánková)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Ivanti Tigers Jižní Město 0:6
35. Veronika Balejová, 44. Veronika Balejová, 48. Kristina Zlatníková, 48. Eliška Trojánková, 57. Lucie Řezáčová, 59. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Klára Svobodová - Eliška Šidlochová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 38 - Lucie Špačková 26; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:5;
65:00
Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) - Dnes luxusní obrana i brankář. Tohle bylo dnes krom 3. třetiny super.Ovšem směrem dopředu to bylo špatné. Neproměnění tolika nájezdů na brankaře je tristní. Další věci víme. Pozitivum je potrápení favorita a za 6 zápasů 9 bodů. Nádhera. Díky soupeři a divákům.
65:00
Lubomír Vachuda (Ivanti Tigers Jižní Město) - dnešní zápas až do začátku 3 třetiny neměl potřebné tempo,ale trpělivou hrou a hlavně ve 3 třetině dobrou produktivitou jsme zápas dovedli ke 3 bodum a nulou vzadu.Děkujeme domacím za zápas.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 6:13
60:00
59:00
Poslední minuta do konce rozhodnutého utkání.
58:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Trojánková (0:6).
57:36
Vyloučen hráč Sára Kysilková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová bez asistence (0:5).
54:59
Vschudová zkoušel střelu, ale míček přeletěl branku Bivojek.
53:16
Domácím se stále nepodařilo najít recept na soupeřky a hra se odehrává převážně na jejich straně.
51:01
Hráčky už rozšlápli druhý míček, za chvilku budeme muset dokoupit nové.
48:00
Domácím očividně timeout vůbec nepomohl, okamžitě inkasují další rychlý gól. Pokud chtějí vyhrát budou muset pořádně zabrat.
47:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Lucie Řezáčová (0:4).
47:40
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
47:40
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Paletářová (0:3).
46:31
Vschudová překazila rozehrávku domácích a snažila se překonat brankářku domácích, Soukupová ale s klidem zasáhla.
43:43
Naprosto nečekaná střela z velké vzdálenosti překvapila domácí gólmanku a Tigers tak navyšují svůj náskok.
43:42
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Lucie Řezáčová (0:2).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 10:20
40:00
36:51
Víceméně se celá třetina zatím odehrává na polovině Bivojek, domácí nedokáží vymyslet nic na obranu Tigers.
34:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová bez asistence (0:1).
29:20
Podle počtu střel (4:10) jsou hosté v přesile, ale skóre se stále nemění.
25:41
Hráček Tigers bylo v jednu šest na hřišti, ale rozhodčí si toho bohužel pro domácí vůbec nevšimli.
23:36
Řezáčová se uvolnila před domácí branku a vyslala nebezpečnou střelu na Soukupovou. Ta ale míček pohotově vyrazila vysoko nad branku.
22:57
Vytrhlíková opět pozlobila brankářku Tigers svojí střelou z levého křídla.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 10:11
20:00
18:01
Tigers začínají ke konci třetiny tlačit na Bivojky.
16:15
Vytrhlíková teď sama unikla přes celé hřiště, ale nakonec nedokázala překonat brankářku hostí.
13:44
Soukupová teď dostala tvrdou ránu kdy si vyjela mimo branku. Chlebcová se jí nedokázala vyhnout a srazila jí helmu z hlavy.
10:02
Chlebcová unikla obraně Bivojek a Soukupová měla v brance co dělat aby vyrazila míček mimo brankoviště.
05:38
Vytrhlíková tentokrát prověřila brankářku na druhé straně.
04:27
První zásah utkání, Balková prověřila domácí brankářku střelou z pravého křídla.
02:31
Zatím vlažný začátek utkání, na žádné straně jsme neviděli žádnou větší šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Eliška Šidlochová.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Barbora Paletářová, Natálie Balková, Veronika Balejová, Lucie Řezáčová, Eliška Trojánková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Leona Tancošová, Monika Netušilová, Laura Vytrhlíková, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková