1:2
7:0
3:2
- : -
branky (asistence): 18:01 Eliška Vrzalová (Berenika Vrzalová), 20:13 Klára Mečířová (Kateřina Šímová), 20:29 Adéla Kubíková (Klára Mečířová), 21:14 Klára Jasanová (Eliška Vrzalová), 21:27 Adéla Kubíková (Eliška Poláková), 22:39 Klára Mečířová (Vendula Štolbová), 26:54 Berenika Vrzalová (Eliška Vrzalová), 32:39 Adéla Kubíková (Eliška Poláková), 46:47 Eliška Vrzalová (Berenika Vrzalová), 47:07 Adéla Kubíková (Klára Mečířová), 57:55 Klára Mečířová (Vendula Štolbová)
branky (asistence): 01:55 Andrea Plavcová (Eliška Charvátová), 08:08 Lucie Reinšteinová, 43:29 Andrea Plavcová, 49:03 Andrea Plavcová

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians 11:4
19. Eliška Vrzalová, 21. Klára Mečířová, 21. Adéla Kubíková, 22. Klára Jasanová, 22. Adéla Kubíková, 23. Klára Mečířová, 27. Berenika Vrzalová, 33. Adéla Kubíková, 47. Eliška Vrzalová, 48. Adéla Kubíková, 58. Klára Mečířová - 2. Andrea Plavcová, 9. Lucie Reinšteinová, 44. Andrea Plavcová, 50. Andrea Plavcová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Michaela Schořálková 11 - Dominika Horáková 31; po třetinách: 1:2, 7:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Omlouváme se za nekreativní hru. Děkuji holkám že zvládly držet v určitých pasážích krok se soupeřem, přestože jsme byli v malém počtu. Super 1. třetina. Pak nám došly síly. Gratulujeme soupeři. Děkujeme za férovou hru.
60:00
Komentář trenéra domácích: Navzdory vysokému brankovému rozdílu jsme odehráli těžké utkání. Soupeř srdnatě vzdoroval i v sedmi lidech. Musíme uvěřit v naše schopnosti, teprve potom jsme schopni předvádět dobrou hru. Děkujeme divákům za podporu a těšíme se do Ostravy.
60:00
57:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Vendula Štolbová (11:4).
57:55
Po nádherné standartní situaci střílí tým domácích gól!
57:43
Do šance se dostal tým hostů, ale obrana domácích je neomylná.
55:21
V dnešním utkání můžeme vidět od týmů domácích spoustu střel.
54:23
Timeout FbŠ Bohemians
52:57
Početní převaha hráček domácích je znát. Týmu hostů čím dál víc docházejí síly.
52:17
Vyloučen hráč Aneta Špičáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
51:39
Domácí hráčka N. Neumanová vybojovala míček a posílá tak tým domácích do útoku.
51:08
Veškerá hra se odehrává na polovině hostů.
49:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová bez asistence (10:4).
49:03
Po úniku na domácí brankářku střelil tým hostů gól.
48:21
Na hřiště se také dostává třetí lajna týmu domácích.
47:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Klára Mečířová (10:3).
46:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Berenika Vrzalová (9:3).
46:47
Kombinace Vrzalek opět končí gólem.
46:25
Nebezpečná střela od Špírkové končí těsně nad brankou hostů.
44:31
Do breaku se dostal tým hostů avšak spolehlivá obrana týmu domácích zabránila gólu.
43:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová bez asistence (8:3).
43:28
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu.
42:38
Tým hostů po pauze načerpal síly a po delší době se dostává na polovinu domácích.
40:15
Střela E. Polákové orazítkovala horní tyčku hostů.
40:00
40:00
39:26
Dnes vyhrává rychlost a aktivita. Hráčkám Bohemians už moc sil nezbývá. Florbal Ústí stále střídá a posílá na hřiště nové síly.
38:21
Hosté se po dlouhé době dostali do útoku, ale na míčku moc dlouho nevydrželi.
36:34
Tým Bohemians se už dlouho nedostal k míčku, stále pouze brání.
36:02
Tým domácích nepřestává tlačit.
34:05
Hráčky hostů se přestali hýbat a stojí v bloku na velkém brankovišti.
33:01
Neumanová bojuje v rohu o míček.
32:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Eliška Poláková (8:2).
31:56
Tým Florbal Ústí stále tlačí Bohemians na své půlce a střílí ze všech pozic.
30:31
Brankářka hostů se dnes rozhodně nenudí. Na svém kontě má už přes 20 zákroků.
29:01
Nebezpečnou střelu od Štolbové zlikvidovala brankářka hostů.
28:20
Hráčky Bohemians jsou zalezlé na velkém brankovišti a pouze se brání.
26:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Eliška Vrzalová (7:2).
26:49
Sestry Vzrzalky se do toho opřeli a při vzájemné spolupráci střelili branku.
25:30
Střelu Šímové vychytala brankářka hostů.
23:15
Domací jsou jistí na balónu. Hosté pouze vyhazují.
22:39
22:05
Bohemians se po delší době dostal na polovinu soupeřů.
21:27
21:27
Porada v šatně pomohla a tým domácích naprosto přehrává tým hostů.
21:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Jasanová, asistoval Eliška Vrzalová (4:2).
20:29
20:29
Tým domácích vletěl do druhé třetiny a 2 rychlými góly otáčí stav zápasu na svou stranu.
20:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Kateřina Šímová (2:2).
20:13
Po rychlé akci se konečně prosadil tým domácích.
20:00
20:00
18:01
18:00
Domácí jsou aktivnější, mají více střel, ale stále se jim nedaří prosadit.
16:02
Vyloučen hráč Nella Marešová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
12:49
Vyloučen hráč Andrea Plavcová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
08:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová bez asistence (0:2).
06:08
Tým Florbal Ústí tlačí tým hostů na své polovině. Zatím bohužel bez střely na branku.
01:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Eliška Charvátová (0:1).
01:55
Po úvodním tlaku týmu domácí se do breaku dostal tým hostů a střelil gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Dominika Horáková; hráči v poli: Karla Batíková, Eliška Charvátová, Lucie Reinšteinová, Andrea Plavcová, Kateřina Neubergerová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Michaela Schořálková; hráči v poli: Klára Mečířová, Eliška Poláková, Kateřina Šímová, Vendula Štolbová, Adéla Kubíková