3:2
0:0
1:0
- : -
branky (asistence): 05:01 René Libiger (Jan Monsport), 11:15 Vít Buzek (Tomáš Janek), 13:37 Tomáš Hrubý, 37:47 Jan Monsport
branky (asistence): 05:39 Radim Pecháček (Martin Stibor), 08:27 Radim Pecháček (Martin Stibor)

FBC Vikings Kopřivnice - Florbal Exelsior Havířov 4:2
6. René Libiger, 12. Vít Buzek, 14. Tomáš Hrubý, 38. Jan Monsport - 6. Radim Pecháček, 9. Radim Pecháček; rozhodčí: Jiří Kroupa - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 3:2, 0:0, 1:0;
45:00
44:01
Timeout Florbal Exelsior Havířov
43:02
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
39:12
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
37:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Monsport bez asistence (4:2).
30:00
30:00
29:42
Vyloučen hráč Jan Lorenc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:48
Vyloučen hráč Tomáš Haničák družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
13:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (3:2).
11:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Tomáš Janek (2:2).
08:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Martin Stibor (1:2).
07:28
Vyloučen hráč René Libiger družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
05:39
05:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil René Libiger, asistoval Jan Monsport (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jan Pěgřimek; hráči v poli: Boleslav Moudrý, Jan Brija, Tomáš Prus, Jan Lorenc, Matěj Sirotek
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Lukáš Michna, Jiří Šimek, Tomáš Hrubý, Tomáš Janek, Vít Buzek