0:0
0:1
3:2
- : -
branky (asistence): 34:15 Marek Macura (Sebastián Rod), 34:49 Filip Píše (Tomáš Jančík), 38:59 Tomáš Jančík
branky (asistence): 18:31 Matěj Pěnička (Filip Folauf), 39:22 Filip Folauf (Matěj Pěnička), 44:20 Matěj Pěnička (Filip Forman)

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:3
35. Marek Macura, 35. Filip Píše, 39. Tomáš Jančík - 19. Matěj Pěnička, 40. Filip Folauf, 45. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5:4; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Linhart 26 - Jakub Zavřel 19; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:2;
45:00
Střely ve třetí části Tatran 11 Bohemians 9
45:00
44:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (3:3).
44:09
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
39:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Matěj Pěnička (3:2).
38:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík bez asistence (3:1).
38:20
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Píše, asistoval Tomáš Jančík (2:1).
34:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Macura, asistoval Sebastián Rod (1:1).
31:24
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Matěj Havlas.
30:00
30:00
Střely na bránu ve druhé třetině Tatran 5 Bohemians 10
30:00
28:28
Vyloučen hráč Tadeáš Zelený družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:28
Vyloučen hráč Matěj Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
27:11
Vyloučen hráč Ondřej Fous družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
18:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Folauf (0:1).
18:08
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra vysokou nohou.
15:00
15:00
Střely v první třetině Tatran 6 Bohemians 10
15:00
14:03
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
11:38
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:05
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:35
Vyloučen hráč Matěj Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Forman, Prokop Godochkin, Filip Folauf, Jan Malič, Matěj Pěnička