2:3
0:3
2:1
- : -
branky (asistence): 02:40 Matyáš Vašňovský (Daniel Kružel), 04:39 Jakub Hloušek (Ondřej Sembol), 38:52 Matyáš Vašňovský (Matěj Sokol), 40:30 David Štirba (Matyáš Vašňovský)
branky (asistence): 03:29 Šimon Hronek (Ondřej Pavlík), 05:21 Ondřej Pavlík (Šimon Hronek), 10:29 Kryštof Krchňák (Tomáš Procházka), 27:46 Šimon Hronek, 28:35 Matěj Bednář (Ondřej Pavlík), 29:52 Matěj Bednář (Ondřej Pavlík), 40:18 Matěj Bednář (Ondřej Pavlík)

1. MVIL Ostrava - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
3. Matyáš Vašňovský, 5. Jakub Hloušek, 39. Matyáš Vašňovský, 41. David Štirba - 4. Šimon Hronek, 6. Ondřej Pavlík, 11. Kryštof Krchňák, 28. Šimon Hronek, 29. Matěj Bednář, 30. Matěj Bednář, 41. Matěj Bednář; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ?, David Hloušek ? - Radek Kučera ?; po třetinách: 2:3, 0:3, 2:1;
45:00
Vyjádření trenéra hostů Martina Komendy: Zlepšený výkon celého týmu přinesl tři body. Děkujeme soupeři a těšíme se na další zápas.
45:00
Vyjádření trenéra domácích Iva Rajnoška: Utkání proběhlo v klidu. Chválíme soupeře za kvalitní hru.
45:00
44:42
Vyloučen hráč Daniel Kružel družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
42:11
Timeout 1. MVIL Ostrava
40:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil David Štirba, asistoval Matyáš Vašňovský (4:7).
40:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Ondřej Pavlík (3:7).
38:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Matěj Sokol (3:6).
36:40
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:52
28:35
27:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek bez asistence (2:4).
15:00
15:00
10:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Kryštof Krchňák, asistoval Tomáš Procházka (2:3).
05:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Šimon Hronek (2:2).
04:39
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Ondřej Sembol (2:1).
03:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Ondřej Pavlík (1:1).
02:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Daniel Kružel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Kučera; hráči v poli: Jiří Hájek, Ondřej Pavlík, Šimon Hronek, Lukáš Suk, Matěj Bednář
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Daniel Kružel, Jan Kafna, Matěj Sokol, Matyáš Vašňovský, David Štirba