1:2
0:1
2:4
- : -
branky (asistence): 08:37 Tomáš Bečka (Štěpán Graf), 32:05 Radim Pecháček (Martin Kutáček), 37:08 Nikolas Urbančík
branky (asistence): 03:50 Milan Jedlička (Martin Karpíšek), 14:48 Jiří Suchomel, 29:51 Jan Procházka (Jakub Ruč), 31:22 Milan Jedlička (Ondřej Mlčoch), 36:49 Michal Konrád (Martin Karpíšek), 37:24 Tomáš Zoubek (Martin Kadlec), 38:34 Mathias Schwesig (Jaromír Pospíchal)

Florbal Exelsior Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:7
9. Tomáš Bečka, 33. Radim Pecháček, 38. Nikolas Urbančík - 4. Milan Jedlička, 15. Jiří Suchomel, 30. Jan Procházka, 32. Milan Jedlička, 37. Michal Konrád, 38. Tomáš Zoubek, 39. Mathias Schwesig; rozhodčí: Jiří Kroupa - Radim Klimecký; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Alena Večeřová ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:4;
45:00
44:22
Vyloučen hráč Jan Brija družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
38:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Jaromír Pospíchal (3:7).
37:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Martin Kadlec (3:6).
37:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Nikolas Urbančík bez asistence (3:5).
36:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Martin Karpíšek (2:5).
32:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Martin Kutáček (2:4).
31:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Ondřej Mlčoch (1:4).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Jakub Ruč (1:3).
24:31
Vyloučen hráč David Slavíček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (1:2).
11:36
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
08:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Štěpán Graf (1:1).
03:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Martin Karpíšek (0:1).
03:12
Vyloučen hráč David Slavíček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jan Pěgřimek; hráči v poli: Tomáš Bečka, Tomáš Haničák, Tomáš Prus, Radim Pecháček, Martin Kutáček