1:0
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 12:03 Filip Forman, 18:53 Filip Folauf (Jakub Zavřel), 23:58 Tomáš Otcovský (Filip Forman), 25:38 Matěj Pěnička (Filip Forman), 28:38 Štěpán Straka (Jan Nachtmann), 33:08 Filip Folauf (Filip Forman)
branky (asistence): 26:10 Jakub Dvořák (Adam Šindelář), 35:44 Matěj Eisenkolb (Adam Kuchynka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:2
13. Filip Forman, 19. Filip Folauf, 24. Tomáš Otcovský, 26. Matěj Pěnička, 29. Štěpán Straka, 34. Filip Folauf - 27. Jakub Dvořák, 36. Matěj Eisenkolb; rozhodčí: Petr Dunda - Jan Strnad; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 15 - Vojtěch Žáček 21; po třetinách: 1:0, 4:1, 1:1;
45:00
Střely na bránu ve třetí třetině 8: 6
45:00
44:59
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
36:09
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
35:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Adam Kuchynka (6:2).
33:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Filip Forman (6:1).
30:00
30:00
Střely na bránu ve druhé třetině Bohemians 7 Sparta 8
30:00
28:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Jan Nachtmann (5:1).
26:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Adam Šindelář (4:1).
25:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (4:0).
23:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Filip Forman (3:0).
21:49
Vyloučen hráč Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
18:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jakub Zavřel (2:0).
15:00
15:00
Střely na bránu v první třetině Bohemians 12 , Sparta 5
15:00
12:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman bez asistence (1:0).
10:55
Vyloučen hráč Michal Václavík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
10:55
Vyloučen hráč Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
02:44
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Dunda a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Forman, Matěj Netrefa, Filip Folauf, Jan Malič, Matěj Pěnička