1:2
0:3
- : -
branky (asistence): 09:02 Šimon Hronek (Matyáš Kůra), 26:49 Šimon Hronek
branky (asistence): 16:43 Lukáš Punčochář, 24:47 Jakub Jurkulák (Marek Šauer), 32:23 Jakub Jurkulák (Adam Zukal), 39:59 Ondřej Beránek (Martin Sedláček), 42:24 Tomáš Jedlička (Lukáš Macháček)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 2:5
10. Šimon Hronek, 27. Šimon Hronek - 17. Lukáš Punčochář, 25. Jakub Jurkulák, 33. Jakub Jurkulák, 40. Ondřej Beránek, 43. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Jan Kvapil - Michal Havelka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil ? - Jakub Černohous ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:3;
45:00
Vyjádření trénéra domácích Martina Komendy: Slabý výkon celého týmu zapříčinil výsledek, který nás rozesmutnil. Do příštího utkání se budeme snažit zlepšit veškeré herní činnosti, které zásadním způsobem ovlivňují výsledek.
45:00
Výjádření trenéra Rostislava Kohúta: Na kvalitě naší hry se projevilo, že máme letní přípravu a netrénujeme s flórbalkama. I přesto všechno díky jednoduchým úkolům ve hře, které jsme si stanovili a dodržovali jsme zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupření za utkání.
45:00
44:45
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
44:10
Timeout Bulldogs Brno
42:24
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Lukáš Macháček (2:5).
39:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Beránek, asistoval Martin Sedláček (2:4).
35:17
Vyloučen hráč Jan Almásy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
32:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Adam Zukal (2:3).
30:00
30:00
26:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek bez asistence (2:2).
24:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Marek Šauer (1:2).
22:59
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
19:53
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
16:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář bez asistence (1:1).
15:00
15:00
10:53
Vyloučen hráč Lukáš Punčochář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry.
09:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matyáš Kůra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kvapil a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Lukáš Punčochář, Tomáš Jedlička, Lukáš Macháček, Jan Skalník, Michal Valachovič
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Jiří Hájek, Šimon Hronek, Lukáš Suk, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík