0:2
4:2
1:3
- : -
branky (asistence): 17:42 Petr Šimon (Lukáš Mucha), 20:36 Jakub Zeleník (Marek Nekuda), 23:01 Martin Šnobr (Jakub Mühlfait), 27:31 Petr Šimon (Lukáš Mucha), 38:36 Martin Šnobr (Lukáš Mucha)
branky (asistence): 06:04 Martin Peksa (Tomáš Zelinka), 14:54 Daniel Kellermann (Martin Peksa), 22:08 Martin Peksa, 25:39 Adriana Hýsková (Ondřej Suchý), 38:10 Daniel Kellermann, 38:18 Matyáš Rauscher (Martin Jeníček), 39:17 Tomáš Uhlík (Ondřej Suchý)

DDM Dynamo Teplice - Florbal Chomutov 5:7
18. Petr Šimon, 21. Jakub Zeleník, 24. Martin Šnobr, 28. Petr Šimon, 39. Martin Šnobr - 7. Martin Peksa, 15. Daniel Kellermann, 23. Martin Peksa, 26. Adriana Hýsková, 39. Daniel Kellermann, 39. Matyáš Rauscher, 40. Tomáš Uhlík; rozhodčí: Petr Neumaier - Jakub Švec; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Zarnecký 30 - David Mooucha 14; po třetinách: 0:2, 4:2, 1:3;
45:00
43:50
Tepličtí budou muset hodně zabrat a navíc ve čtyrech.
43:45
Vyloučen hráč Lukáš Mucha družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:00
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
41:48
Richard Strejcovký právě vytvořil nový rekord při běhu na délku hřiště a jeho následné přihrávce chyběly jen milimetry.
39:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Ondřej Suchý (5:7).
38:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr, asistoval Lukáš Mucha (5:6).
38:19
Situace se pro domácí poněkud komplikuje.
38:18
Timeout Florbal Chomutov
38:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Martin Jeníček (4:6).
38:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann z trestného střílení (4:5).
36:00
Zarnecký už míček z branky lovit nehodlá a dělá pro to vše, co je v jeho silách.
33:40
Zeleník v slibné pozici, skóre na tabuli však zůstává beze změn.
33:10
Teplická svatyně stále odolává mocným nájezdům.
30:00
30:00
Na hřišti lepší Chomutov si do poslední třetiny nakonec neponese gólový náskok a oba týmy tak začínají na nule.
30:00
27:31
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Lukáš Mucha (4:4).
25:39
Timeout DDM Dynamo Teplice
25:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Ondřej Suchý (3:4).
25:39
Chomutov trestá další chybu domácích, tentokrát špatné střídání.
24:35
Fanoušci defenzivního florbalu si přijdou na své.
23:01
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr, asistoval Jakub Mühlfait (3:3).
22:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa bez asistence (2:3).
22:08
Chybami se člověk učí, Tepličtí ovšem nepoučitelní.
20:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Marek Nekuda (2:2).
20:36
K odraženému míčku se dostal Zeleník a věděl, co s ním.
19:00
Teplice dostali výhodu přesilovky, nebo spíše nevýhodu?
18:52
Vyloučen hráč Jakub Gaier družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
17:42
17:42
Jeden z protiútoků konečně přinesl zeleninu.
17:05
Chomutov nepouští Teplice moc do hry.
15:30
Alespoň jeden z bratrů Strejcovských na tom hřišti běhá.
15:00
15:00
Statistika nuda je, ale mluví jasně, Chomutov v první části přestřílel Teplice 15:4.
15:00
14:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Martin Peksa (0:2).