2:4
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 10:51 Jakub Mádlo (Jakub Jaroš), 36:59 Vladimír Trčka, 43:50 Jakub Mádlo (Milan Sucharda)
branky (asistence): 02:37 Filip Konrady, 16:46 Hynek Mošna (Patrik Med), 32:00 Filip Konrady (Vojtěch Bistrý), 33:25 David Kozelka (Filip Konrady), 43:22 Filip Konrady (Filip Blažek), 44:40 David Kozelka (Vojtěch Bistrý)

FBC Liberec - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:6
11. Jakub Mádlo, 37. Vladimír Trčka, 44. Jakub Mádlo - 3. Filip Konrady, 17. Hynek Mošna, 33. Filip Konrady, 34. David Kozelka, 44. Filip Konrady, 45. David Kozelka; rozhodčí: Jakub Švec - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 26 - Daniel Dolák 24; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:4;
45:00
44:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Kozelka, asistoval Vojtěch Bistrý (3:6).
43:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Milan Sucharda (3:5).
43:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (2:5).
36:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka bez asistence (2:4).
33:25
Timeout FBC Liberec
33:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Kozelka, asistoval Filip Konrady (1:4).
32:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Vojtěch Bistrý (1:3).
30:00
30:00
17:51
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Patrik Med (1:2).
15:00
15:00
10:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Jakub Jaroš (1:1).
02:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Švec a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, David Kozelka, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Martin Čermák, Tomáš Pšenička, Matěj Ševčík, Šimon Stránský, Vladimír Trčka