3:1
4:0
4:1
- : -
branky (asistence): 02:45 David Kozelka (Filip Konrady), 03:43 Vladimír Buzický (Hynek Mošna), 14:45 Hynek Mošna (Adam Stejskal), 19:41 Filip Konrady (Jakub Mikolášek), 21:17 Vojtěch Porazil (Ondřej Gutwirth), 24:08 Filip Konrady (Jakub Mikolášek), 27:29 Jakub Mikolášek, 35:17 Filip Blažek (Filip Konrady), 40:26 Hynek Mošna (Dominik Dolejš), 43:58 Šimon Dubský, 44:24 Filip Konrady (Filip Blažek)
branky (asistence): 08:33 Jakub Zeleník, 31:12 Marek Nekuda (Daniel Kocaj)

FBŠ SLAVIA Plzeň - DDM Dynamo Teplice 11:2
3. David Kozelka, 4. Vladimír Buzický, 15. Hynek Mošna, 20. Filip Konrady, 22. Vojtěch Porazil, 25. Filip Konrady, 28. Jakub Mikolášek, 36. Filip Blažek, 41. Hynek Mošna, 44. Šimon Dubský, 45. Filip Konrady - 9. Jakub Zeleník, 32. Marek Nekuda; rozhodčí: Petr Neumaier - Jakub Švec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Jakub Lukeš 4, Jakub Zarnecký 10; po třetinách: 3:1, 4:0, 4:1;
45:00
44:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (11:2).
43:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský bez asistence (10:2).
43:30
Dynamo se ještě snaží korigovat výsledek, ale chyby v obraně jsou trestány.
42:00
Deset, deset! Skandovali by jistě fanoušci z Plzně-kdyby se ovšem někteří nacházeli v hledišti.
40:35
O takovouhle komorní atmosféru by stál kdejaký pohřeb.
40:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Dominik Dolejš (9:2).
38:15
Občasné výpady Dynama končí po většinu času někde na půli hřiště.
35:30
Taktika některých hráčů-kdo nic nedělá nic nezkazí-ovoce opravdu nenese.
35:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Konrady (8:2).
31:12
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Marek Nekuda, asistoval Daniel Kocaj (7:2).
30:00
30:00
Sázející Daniel123 Teplickým věří a v kurzu 7.14 sází, že ve 3. třetině se jim podaří ještě skorovat.
30:00
29:08
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:08
Diváci žádají vězení...nakonec je z toho jen dvouminutový trest.
27:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek bez asistence (7:1).
26:40
Zeleník se snaží co to dá, ale sám na to stačit nebude.
24:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (6:1).
24:01
Hosté nám ukazují, jak to může být jednoduché.
22:01
Moucha se po přihrávce od Zeleníka rozplácl o plzeňskou zeď.
21:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Porazil, asistoval Ondřej Gutwirth (5:1).
20:00
Aktivita Dynama lehce vzrostla, ale skóre na tabuli se nemění.
19:41
17:20
Hraje Plzeň přesilovku? Ne, ale vypadá to tak.
15:40
2. třetina začíná stejně, jako končila ta první.
15:00
15:00
Podle pohybu na hřišti lze usuzovat, že dnešní svátek slavili Tepličtí již včera, a to do rána a do dna.
15:00
14:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Adam Stejskal (3:1).
11:20
Plzeňští nepřijeli do Teplic pouze na výlet, což dokazují na hřišti.
08:33
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (2:1).
08:33
Po kličce od bandy snížil nádhernou střelou do růžku Jakub Zeleník.
06:20
Po dlouhém výhozu golmana, se uvolnil Kuba Zeleník do poměrně dobré střelecké pozice, gólem to ovšem neskončilo.
05:10
Na pohled pěkný florbal, ovšem poměrně jednostranný.
04:02
Poslední kontakt Dynama s míčkem byl při rozchytání golmanů.
03:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Hynek Mošna (2:0).
02:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Kozelka, asistoval Filip Konrady (1:0).
00:40
Hra se odehrává převážně v režii Plzeňských.
00:01
Hvizd rozhodčího nám právě zahájil dnešní první utkání, ve kterém se utká domácí Dynamo se Slavií Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Jakub Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Lukeš; hráči v poli: Milan Hrbek, Marek Nekuda, Richard Strejcovský, Matěj Vejvar, Jakub Zeleník
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, David Kozelka, Jakub Mikolášek
00:00
Domácí i hosté se už rozehřívají a my Vás vítáme u onlinu, který, doufejme, půjde opravdu online.