1:1
0:3
3:1
- : -
branky (asistence): 05:25 Michal Skrbek (Radek Zezulka), 34:35 Radek Zezulka (Denis Polák), 36:28 Radek Zezulka, 38:01 Radek Zezulka (Ondřej Koleník)
branky (asistence): 14:11 Martin Noháček (Jáchym Hons), 20:41 Martin Veselý (Leoš Svoboda), 23:35 Martin Noháček, 25:42 Jáchym Hons (Petr Pojer), 42:58 Martin Veselý (Jáchym Hons)

FbC Hradec Králové A - PSKC Okříšky-MoBu 4:5
6. Michal Skrbek, 35. Radek Zezulka, 37. Radek Zezulka, 39. Radek Zezulka - 15. Martin Noháček, 21. Martin Veselý, 24. Martin Noháček, 26. Jáchym Hons, 43. Martin Veselý; rozhodčí: David Růžička - Martin Preclík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Bárta ? - Radek Korba ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:1;
45:00
42:58
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Jáchym Hons (4:5).
42:07
Vyloučen hráč Denis Polák družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
39:08
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
38:01
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Ondřej Koleník (4:4).
36:28
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka bez asistence (3:4).
34:35
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Denis Polák (2:4).
30:00
30:00
26:05
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost.
25:42
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Petr Pojer (1:4).
23:35
Timeout FbC Hradec Králové A
23:35
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček bez asistence (1:3).
20:41
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Leoš Svoboda (1:2).
15:00
15:00
14:37
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
14:11
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček, asistoval Jáchym Hons (1:1).
07:28
Vyloučen hráč Michal Skrbek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za špatné vybavení.
05:25
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Skrbek, asistoval Radek Zezulka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Růžička a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Radek Korba; hráči v poli: David Kučera, Petr Pojer, Martin Veselý, Tomáš Kuchyňa, Jáchym Hons
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Martin Urbánek, Michal Skrbek, Tomáš Chytrý, Ondřej Koleník, Michal Rolín