2:0
3:0
3:2
- : -
branky (asistence): 03:02 Filip Šubert (Daniel Chatrný), 08:33 Daniel Chatrný, 16:00 Adam Gábor (Filip Šubert), 17:46 Daniel Chatrný (Alexandr Blokeš), 20:21 Lukáš Pobořil (David Toman), 37:48 Martin Kašík (Adam Gábor), 38:43 Michal Šubert (Petr Sova), 43:16 Daniel Chatrný (Michal Šubert)
branky (asistence): 34:52 Marek Souček, 35:52 Martin Kašík (vlastní branka)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 8:2
4. Filip Šubert, 9. Daniel Chatrný, 17. Adam Gábor, 18. Daniel Chatrný, 21. Lukáš Pobořil, 38. Martin Kašík, 39. Michal Šubert, 44. Daniel Chatrný - 35. Marek Souček, 36. Martin Kašík; rozhodčí: Vít Morkes - Ondřej Nowak; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vít Lukáč ? - Jakub Kandrnál ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:2;
45:00
43:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Michal Šubert (8:2).
38:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Petr Sova (7:2).
37:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Adam Gábor (6:2).
35:52
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík (5:2).
34:52
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Marek Souček bez asistence (5:1).
30:00
30:00
20:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval David Toman (5:0).
17:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Alexandr Blokeš (4:0).
17:01
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
16:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Filip Šubert (3:0).
15:00
15:00
08:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný bez asistence (2:0).
03:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Daniel Chatrný (1:0).
02:40
Vyloučen hráč Roman Šobáň družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Jakub Kandrnál; hráči v poli: Dominik Novotný, Filip Horák, Erik Kouřil, Marek Souček, Martin Ležatka
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Martin Kašík, Dalibor Baláš, Michal Šubert, Adam Gábor, Filip Šubert