3:3
2:0
6:4
- : -
branky (asistence): 00:30 Radim Pecháček (Tomáš Prus), 08:45 Tomáš Bečka (Tomáš Haničák), 10:53 Radim Pecháček (Tomáš Prus), 16:47 Tomáš Bečka (Petr Martynek), 26:05 Radim Pecháček (Tobiáš Kopáček), 33:26 Tomáš Prus (Tomáš Bečka), 35:15 Tomáš Prus (Radim Pecháček), 38:01 Radim Pecháček (Tobiáš Kopáček), 38:26 Štěpán Graf, 40:10 Martin Juščík, 44:33 Tobiáš Kopáček (Radim Pecháček)
branky (asistence): 00:56 Jan Hinčica (Ondřej Sembol), 07:54 Nikolas Kuruc, 14:40 Jan Hinčica (Jakub Hloušek), 30:26 Jakub Hloušek (Jan Hinčica), 37:23 Jakub Hloušek (Ondřej Sembol), 38:34 David Štirba (Nikolas Kuruc), 42:48 Ondřej Sembol (Jakub Hloušek)

Florbal Exelsior Havířov - 1. MVIL Ostrava 11:7
1. Radim Pecháček, 9. Tomáš Bečka, 11. Radim Pecháček, 17. Tomáš Bečka, 27. Radim Pecháček, 34. Tomáš Prus, 36. Tomáš Prus, 39. Radim Pecháček, 39. Štěpán Graf, 41. Martin Juščík, 45. Tobiáš Kopáček - 1. Jan Hinčica, 8. Nikolas Kuruc, 15. Jan Hinčica, 31. Jakub Hloušek, 38. Jakub Hloušek, 39. David Štirba, 43. Ondřej Sembol; rozhodčí: Adam Hollósy - Jakub Cigl; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Kreis ? - David Hloušek ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 6:4;
45:00
44:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tobiáš Kopáček, asistoval Radim Pecháček (11:7).
43:39
Timeout Florbal Exelsior Havířov
42:48
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Jakub Hloušek (10:7).
40:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Juščík bez asistence (10:6).
38:34
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil David Štirba, asistoval Nikolas Kuruc (9:6).
38:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf z trestného střílení (9:5).
38:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tobiáš Kopáček (8:5).
37:35
Timeout 1. MVIL Ostrava
37:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Ondřej Sembol (7:5).
35:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Radim Pecháček (7:4).
33:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Tomáš Bečka (6:4).
32:16
Vyloučen hráč Jan Hinčica družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
30:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Jan Hinčica (5:4).
30:00
30:00
26:05
22:46
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
16:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Petr Martynek (4:3).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Jakub Hloušek (3:3).
13:39
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava neproměnil Matyáš Vašňovský.
10:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (3:2).
08:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Tomáš Haničák (2:2).
07:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Nikolas Kuruc bez asistence (1:2).
06:20
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
03:36
Vyloučen hráč Tomáš Haničák družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
00:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Ondřej Sembol (1:1).
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Matyáš Vašňovský, David Štirba, Kryštof Vašňovský, Ondřej Sembol, Vojtěch Rajnošek
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martin Kreis; hráči v poli: Tomáš Bečka, Tomáš Haničák, Radim Pecháček, Matěj Sirotek, Tomáš Prus