1:0
6:1
0:2
- : -
branky (asistence): 05:14 Martin Schneider (Jiří Dolejší), 19:52 Jan Sattler, 20:39 Jakub Verner (Jan Dobosz), 22:21 Johana Pribanová (Jan Dobosz), 23:06 Adam Závěrka (Jan Sattler), 24:37 Jiří Dolejší (Adam Závěrka), 29:00 Jiří Dolejší (Martin Schneider)
branky (asistence): 17:42 Richard Šulc (Oliver Brodský), 38:27 Antonín Stárek (Jan Zátka), 41:07 Jan Zátka (Jakub Kněžour)

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 7:3
6. Martin Schneider, 20. Jan Sattler, 21. Jakub Verner, 23. Johana Pribanová, 24. Adam Závěrka, 25. Jiří Dolejší, 30. Jiří Dolejší - 18. Richard Šulc, 39. Antonín Stárek, 42. Jan Zátka; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Bruno Vagel ? - Vojtěch Jirka ?; po třetinách: 1:0, 6:1, 0:2;
45:00
43:33
Timeout Florbal Ústí
41:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Zátka, asistoval Jakub Kněžour (7:3).
38:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Jan Zátka (7:2).
30:00
30:00
29:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Martin Schneider (7:1).
24:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Adam Závěrka (6:1).
23:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Jan Sattler (5:1).
22:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Johana Pribanová, asistoval Jan Dobosz (4:1).
20:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Verner, asistoval Jan Dobosz (3:1).
19:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler bez asistence (2:1).
17:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Oliver Brodský (1:1).
15:00
15:00
13:51
Vyloučen hráč Petr Mazal družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
12:34
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
05:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Jiří Dolejší (1:0).
04:33
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
04:06
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Jakub Kněžour; hráči v poli: Pavel Pešír, Jan Petříček, Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Jan Zátka
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Jan Medek, Jiří Dolejší, Adam Závěrka, Martin Schneider, Jan Sattler