2:1
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 02:38 Filip Čáp, 05:33 Zbyněk Rek (Matěj Hnízdil), 24:22 Šimon Shon (Matěj Hnízdil), 29:14 Matěj Hnízdil (Marek Filcsák), 35:54 Šimon Shon (Matouš Podroužek), 44:15 Filip Čáp (Daniel Mánek)
branky (asistence): 04:48 Josef Mostecký (David Havlín), 32:49 Jakub Viglaský (Dominik Tužil), 40:03 Jan Bednář

FBK Kobra Tatran Hostinné - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 6:3
3. Filip Čáp, 6. Zbyněk Rek, 25. Šimon Shon, 30. Matěj Hnízdil, 36. Šimon Shon, 45. Filip Čáp - 5. Josef Mostecký, 33. Jakub Viglaský, 41. Jan Bednář; rozhodčí: David Růžička - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Mánek ? - Michal Souček ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
45:00
44:15
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Daniel Mánek (6:3).
42:50
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:46
Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
40:03
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Bednář bez asistence (5:3).
38:13
Trestné střílení družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG neproměnil Jan Bednář.
35:54
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Matouš Podroužek (5:2).
32:49
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jakub Viglaský, asistoval Dominik Tužil (4:2).
30:00
30:00
29:14
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Marek Filcsák (4:1).
24:22
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Matěj Hnízdil (3:1).
15:00
15:00
13:25
Vyloučen hráč Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za bránění ve hře.
05:55
Vyloučen hráč Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
05:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Zbyněk Rek, asistoval Matěj Hnízdil (2:1).
04:48
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Josef Mostecký, asistoval David Havlín (1:1).
02:58
Vyloučen hráč Zbyněk Rek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
02:38
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Růžička a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Daniel Černý, Jáchym Bednář, Štěpán Heger, Timoteus Pospíšil, Jan Schejbal
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Daniel Mánek; hráči v poli: David Weishaupt, Lukáš Turek, Filip Čáp, Marek Filcsák, Matěj Hnízdil