2:1
1:2
1:2
- : -
branky (asistence): 08:31 Lukáš Trojáček (Martin Dolejš), 13:03 Lukáš Trojáček (Jan Keyzlar), 25:57 Martin Dolejš (Petr Dolejš), 44:58 Martin Dolejš (Lukáš Trojáček)
branky (asistence): 05:25 Lukáš Ranný (Martin Krejčí), 18:59 Radek Zezulka, 25:16 Michal Martinek (David Krása), 44:28 Radek Zezulka (Michal Martinek), 44:53 Mikuláš Ryba (Ondřej Koleník)

FBC Došwich Milevsko - FbC Hradec Králové A 4:5
9. Lukáš Trojáček, 14. Lukáš Trojáček, 26. Martin Dolejš, 45. Martin Dolejš - 6. Lukáš Ranný, 19. Radek Zezulka, 26. Michal Martinek, 45. Radek Zezulka, 45. Mikuláš Ryba; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ? - Jiří Malý ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2;
45:00
44:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (4:5).
44:53
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Ondřej Koleník (3:5).
44:28
Timeout FBC Došwich Milevsko
44:28
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Michal Martinek (3:4).
42:55
Timeout FbC Hradec Králové A
30:00
30:00
25:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Petr Dolejš (3:3).
25:16
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval David Krása (2:3).
18:59
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka bez asistence (2:2).
18:29
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:03
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Keyzlar (2:1).
08:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (1:1).
05:25
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Martin Krejčí (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Radek Zezulka, Adam Vodák, Michal Martinek, David Krása, Vojtěch Nosek
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček