2:2
2:0
2:0
- : -
branky (asistence): 05:21 Adam Zubek (Martin Gattnar), 05:44 Jakub Češek (Jáchym Kuběna), 18:45 Martin Gattnar (Adam Choma), 23:20 Jakub Češek (Martin Gattnar), 37:16 Adam Choma (Martin Gattnar), 40:20 Martin Gattnar
branky (asistence): 00:32 Petr Pšenčík (Adam Javořík), 13:42 Ondřej Malý (Dalimil Krčma)

1. SC TEMPISH Vítkovice - PANTHERS OTROKOVICE 6:2
6. Adam Zubek, 6. Jakub Češek, 19. Martin Gattnar, 24. Jakub Češek, 38. Adam Choma, 41. Martin Gattnar - 1. Petr Pšenčík, 14. Ondřej Malý; rozhodčí: Vít Morkes - Ondřej Nowak; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Tomáš Mráček ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:0;
45:00
40:58
Vyloučen hráč Marek Koudela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar z trestného střílení (6:2).
37:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Martin Gattnar (5:2).
30:00
30:00
27:17
Vyloučen hráč Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
26:10
Vyloučen hráč Adam Javořík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
23:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Martin Gattnar (4:2).
22:18
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
18:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Choma (3:2).
15:00
15:00
13:42
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Dalimil Krčma (2:2).
05:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Jáchym Kuběna (2:1).
05:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (1:1).
00:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Adam Javořík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Josef Štourač, Ondřej Kahoun, Daniel Řezáč, Jan Hrtús, Pavel Chmelář
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Martin Buganský, Matyáš Gryz, Jakub Galia, Martin Gattnar, Ondřej Cuberek