4:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 01:55 Jaroslav Konopík (Ondřej Kůs), 11:10 Tomáš Páník (Marek Weber), 23:11 Vojtěch Řeřicha (Marek Weber), 26:12 Jaroslav Konopík (Ondřej Kůs), 31:36 Václav Hajšman (Daniel Štillip), 35:48 Jaroslav Konopík (Ondřej Kůs), 36:48 Vojtěch Řeřicha (Vít Pešek), 40:40 Daniel Štillip (Ondřej Kůs)
branky (asistence): 22:49 Ondřej Brabec (Klára Dvořáková), 34:25 Klára Dvořáková

FbC Plzeň - Florbal Teplice 8:2
2. Jaroslav Konopík, 12. Tomáš Páník, 24. Vojtěch Řeřicha, 27. Jaroslav Konopík, 32. Václav Hajšman, 36. Jaroslav Konopík, 37. Vojtěch Řeřicha, 41. Daniel Štillip - 23. Ondřej Brabec, 35. Klára Dvořáková; rozhodčí: Jan Pondělíček - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jindřich Bejm ? - Daniel Fiala ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:1;
45:00
43:49
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
40:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Štillip, asistoval Ondřej Kůs (8:2).
36:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Řeřicha, asistoval Vít Pešek (7:2).
35:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík, asistoval Ondřej Kůs (6:2).
34:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Klára Dvořáková z trestného střílení (5:2).
31:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Hajšman, asistoval Daniel Štillip (5:1).
30:00
30:00
26:12
23:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Řeřicha, asistoval Marek Weber (3:1).
22:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Klára Dvořáková (2:1).
15:00
15:00
11:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Páník, asistoval Marek Weber (2:0).
09:08
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:59
Vyloučen hráč Daniel Štillip družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Pondělíček a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Klára Dvořáková, Michal Waldhauser, Ondřej Brabec, Martin Sedlmaier, Ondřej Stránský
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jindřich Bejm; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Daniel Štillip, Ondřej Brabec, Jaroslav Konopík, Ondřej Kaucký