1:3
4:1
2:2
- : -
branky (asistence): 09:02 Martin Ležatka (Marek Souček), 17:45 Martin Ležatka (Filip Horák), 19:03 Martin Brauner (David Ležatka), 23:06 Martin Ležatka (Martin Brauner), 29:54 Erik Kouřil, 30:26 Marek Souček (Martin Ležatka), 39:03 Dominik Novotný (Jakub Kandrnál)
branky (asistence): 06:07 Matěj Doubravský (Rostislav Pavlíček), 07:00 Tomáš Gronych (Jakub Mynář), 07:27 Jan Kopecký, 16:50 Tomáš Gronych, 30:08 Jindřich Bernard (David Kotek), 42:59 Jindřich Bernard (Tomáš Gronych)

1. AC eFlorbal Uherský Brod - FBS Olomouc A 7:6
10. Martin Ležatka, 18. Martin Ležatka, 20. Martin Brauner, 24. Martin Ležatka, 30. Erik Kouřil, 31. Marek Souček, 40. Dominik Novotný - 7. Matěj Doubravský, 8. Tomáš Gronych, 8. Jan Kopecký, 17. Tomáš Gronych, 31. Jindřich Bernard, 43. Jindřich Bernard; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Jakub Kandrnál ? - Michael Hruška ?, Adam Derich ?; po třetinách: 1:3, 4:1, 2:2;
45:00
43:25
Timeout FBS Olomouc A
42:59
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Tomáš Gronych (7:6).
41:16
Vyloučen hráč Jaroslav David družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za hra bez hokejky.
39:03
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Dominik Novotný, asistoval Jakub Kandrnál (7:5).
36:02
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
30:26
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Marek Souček, asistoval Martin Ležatka (6:5).
30:08
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval David Kotek (5:5).
30:00
30:00
29:54
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil bez asistence (5:4).
23:06
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Martin Brauner (4:4).
19:03
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval David Ležatka (3:4).
17:45
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Filip Horák (2:4).
16:50
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych bez asistence (1:4).
15:00
15:00
12:41
Vyloučen hráč David Ležatka družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
09:02
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Marek Souček (1:3).
07:27
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jan Kopecký bez asistence (0:3).
07:00
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Jakub Mynář (0:2).
06:07
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Matěj Doubravský, asistoval Rostislav Pavlíček (0:1).
05:16
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
02:58
Vyloučen hráč Václav Vybíral družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Jindřich Bernard, David Kotek, Matěj Doubravský, Antonín Mikulík, Jan Kopecký
00:00
Line-up domácích 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Jakub Kandrnál; hráči v poli: Dominik Novotný, Filip Horák, Erik Kouřil, Marek Souček, Martin Ležatka