2:2
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 02:50 Jáchym Hons (Tomáš Kuchyňa), 08:08 Petr Pojer (Tomáš Kuchyňa), 30:52 Jáchym Hons, 38:17 Jáchym Hons (Petr Pojer)
branky (asistence): 05:27 Filip Čáp (Lukáš Turek), 12:48 Filip Čáp, 29:45 Jakub Valenta (Lukáš Turek), 38:35 Filip Čáp, 41:26 Matěj Hnízdil (Marek Filcsák)

PSKC Okříšky-MoBu - FBK Kobra Tatran Hostinné 4:5
3. Jáchym Hons, 9. Petr Pojer, 31. Jáchym Hons, 39. Jáchym Hons - 6. Filip Čáp, 13. Filip Čáp, 30. Jakub Valenta, 39. Filip Čáp, 42. Matěj Hnízdil; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Petr Dorotík ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:2;
45:00
44:15
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
42:49
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
41:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Marek Filcsák (4:5).
38:35
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp z trestného střílení (4:4).
38:17
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Petr Pojer (4:3).
33:28
Vyloučen hráč Jiří Uher družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za špatné střídání.
30:52
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons z trestného střílení (3:3).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Valenta, asistoval Lukáš Turek (2:3).
15:00
15:00
12:48
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp bez asistence (2:2).
08:08
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Pojer, asistoval Tomáš Kuchyňa (2:1).
05:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Lukáš Turek (1:1).
02:50
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Tomáš Kuchyňa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Lukáš Turek, David Weishaupt, Filip Čáp, Marek Filcsák, Matěj Hnízdil
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Leoš Svoboda, Lukáš Kiesewetter, Patrik Abaffy, Martin Veselý, Jáchym Hons